«

»

Nejspíš není příliš působivým společníkem, a tak žaluje celkem 27 žen o 1,7 miliardy korun za to, že ho pomluvily

Foto: Pixabay

Netradiční případ zajistil soudu muž z Chicaga, který podal žalobu na celkem 27 žen, které se o něm v souvislosti s randěním s ním nevyjadřovaly úplně hezky. Zároveň žaluje i Facebook, kde se rozsáhlá diskuze rozběhla. Svou zničenou pověst si cení na 75 milionů dolarů (v přepočtu 1,7 miliardy korun). I bez výhry v Eurojackpotu lze přijít k miliardám. Otázkou je, co na to soud?

Ženy se na skupině shodly na tom, že je muž falešný a chtěl je dostat jen do postele

Výherní výsledky Eurojackpotu mohou zlepšit všechny oblasti vašeho života. Třeba i randění. Je jasné, že s výhrou v této loterii můžete nejen zlepšit váš šatník, zuby a vystupování, nýbrž si budete moci dovolit ženy zvát do výrazně dražších restaurací. Dále lze předpokládat, že až se v okolí rozkřikne, že jste výhercem loterie, budou se na vás ženy samy lepit. Výhra v Eurojackpotu nejspíš chyběla mladému muži z Chicaga, kterému nezbývalo než ženy balit na svůj šarm. Na tom by nebylo nic zlého, kdyby to nebylo jen falešné divadélko za účelem dostat ženu do postele. Jak se ženy v diskuzi na Facebooku shodly, muž se dělal lepším jen proto, že se s dotyčnou chtěl vyspat. Po tom, co ji dostal do postele, už se jí neozýval. Když s ním žena nešla do postele hned na prvním rande, neváhal jí posílat vulgární SMSky.

Muž se cítí natolik dotčen, že žaluje i samotný Facebook

Kdyby vyhrál v loterii, možná by této bizarní žalobě nevěnoval žádné úsilí. Tak v ní má alespoň vidinu peněz. A není žádný troškař. Po 27 ženách i společnosti Facebook chce dohromady přes 1,7 miliardy korun. V žalobě tvrdí, že si ženy vymýšlejí a že tím poškozují jeho pověst. Nejspíš nebudeme daleko od pravdy, když řekneme, že šance na to, že u soudu uspěje, je asi stejně tak vysoká jako šance na výhru v Eurojackpotu!

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru