«

»

Někdo pracuje a někdo vyhrává

Foto: nydailynews.com

Po výhrách v loteriích někteří lidé opouštějí svá zaměstnání

Baví vás sázet a sázíte často? Anebo jste jen příležitostný hráč a sázíte jen pro pobavení a pro tu chvilku adrenalinu před zjištěním výsledku? Víte, že existují loterijní hry, v nichž můžete vyhrát i vícekrát za den? Například ve hře Šťastných 10 od Sazky, pokud se vás bude držet štěstěna, lze dvakrát v jediný den vyhrát i několik milionů korun. Nebo jste spíše fanoušek stíracích losů, se kterými můžete získat též nemalé částky? Ať tak či onak, pokud se vám ve vyhrávání daří, napadla vás už myšlenka přestat pracovat a peníze získávat pouze z výher?

Jerry Kubie (74) z Brooklynu, USA, přesně takovou věc udělal. V loteriích celkem získal 26 milionů korun. Jde o takovou výjimku potvrzující pravidlo. Jerry totiž vyhrává častěji, než prohrává. Statisticky vyhrávají 2 až 3 losy z 10, Jerry to má ale přesně naopak. Ze čtyř stovek losů, zakoupených na různých místech i v různé dny, nevyhrál jen na sto kusech. A jelikož se ho štěstí drželo, podařilo se mu v jediný den vyhrát i 100 tisíc korun. Po získání tolika peněz se rozhodl přestat pracovat jako prodavač videoher a začal “vydělávat“ pouze na výhrách.

3.3/5 - (6 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru