«

»

Několik měsíců byl milionářem a nevěděl o tom!

Foto: nylottery.ny.gov

Ještě 2 dny a na výhru 520 milionů by neměl nárok!

Jimmie Smith (68) z New Jersey sází už 50 let a za ty roky se mu nepodařilo vyhrát žádnou převratnou sumu. To se ale změnilo před několika dny, kdy vyhrál 24,1 milionů dolarů, což v přepočtu činí více než 520 milionů korun.

» » » EUROJACKPOT aktuální výsledky a výhry online

Šťastný výherce s kontrolou svých tiketů nikdy moc nespěchal, a tak to bylo i s tímto výherním. Ten totiž také nezkontroloval ihned po losování výsledků probíhající už v květnu, a to, že vyhrál, zjistil až na poslední chvíli. Svůj výherní tiket našel v kapsičce u košile až po krátké reportáži v televizi, kde sázková kancelář oznámila, že se výherce několika milionů dolarů o peníze stále nepřihlásil.

Prohledal proto kapsy své košile, kdy v jedné z nich našel zapomenuté tikety a začal je kontrolovat. A na jednom z nich se k jeho úžasu shodovala vyhraná čísla – 5; 12; 13; 22; 25 a 35. O své vyhrané peníze se tak přihlásil až 2 dny před propadnutím výherního tiketu.

Smith nechce peníze z výhry vyplatit naráz, ale nechá si je vyplácet postupně po dobu 26 let. Co s nimi však udělá, ještě sám neví. Nad jejich utracením se prý bude muset poradit se svou rodinou.

3.2/5 - (5 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru