«

»

Německý tiket bere Eurojackpot ve výši přes 893 milionů. Dnes se hraje o 245 milionů a tři luxusní vozy Land Rover Defender k tomu pro české hráče

Foto: Pixabay

Dnes 21. listopadu se v Eurojackpotu tento měsíc už potřetí hraje o luxusní vůz Land Rover Defender. O prémii se hraje už potřetí, ale dohromady se s dneškem rozdá už 6 vozů. O čtyři poslední vozy budete moci hrát už za týden – 28. listopadu. Dnes se hraje o 245 milionů korun, a to proto, že v pátek 17. listopadu padl Eurojackpot ve výši přes 893 milionů korun, který se váže na německý tiket. Otázkou je, zda se jedná o jednotlivce nebo skupinovou sázku, které jsou v Německu zvykem.

Dnes si Eurojackpot říká o plnou sázku

Úterky jsou teď v Eurojackpotu o dost bohatší, když se v nich hraje o listopadové prémie. Konkrétně dnes 21. listopadu jsou ve hře 3 luxusní vozy značky Land Rover Defender, každý v hodnotě 2,2 milionu korun. Eurojackpot dnes dosahuje výše 245 milionů korun. Ačkoliv je u země, jeho trefení by si přál každý. No a kdy jindy vsadit do Eurojackpotu plný tiket za 400 Kč než dnes? O tyto vozy můžete hrát jedině s plným tiketem. Vsazením plného tiketu jste automaticky ve hře o prémie.

Stačí trefit 5+2 šťastná čísla, tak proč je to tak těžké?

Pro výhru prvního pořadí Eurojackpotu stačí vsadit jeden sloupeček za 60 Kč. Abyste trefili výhru, je potřeba správně tipnout 5+2 čísla. To se nezdá tak moc, ale vzhledem k ne vždy uspokojivým výherním výsledkům Eurojackpotu, je to velmi těžké, nepravděpodobné, ne-li nemožné. Těžká je i výhra v českém eurojackpotovém rybníčku – ve hře Extra 6. Hra stojí 40 Kč a první pořadí ukrývá krásné dva miliony. Hraje se se sériovým číslem tiketu a 6 shodujících se čísel (zprava od konce) znamená dvoumilionové bohatství.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru