«

»

Nešťastná výherkyně milionů založila seznamku

Ilustrační foto: pexels

Za seznámení nabízí odměnu přes milion

Jane Parkerová před pár lety, kdy jí bylo pouhých 17 let, vyhrála v jedné britské loterii 1 milion liber (v přepočtu přes 28 milionů korun). Ačkoliv měla Jane štěstí ve hře, v lásce už tak úspěšná není, a proto založila internetovou stránku Boyfriend Vacancy (něco jako: Hledá se přítel), což je její osobní veřejná seznamka.

Při přihlášení se do Boyfriend Vacancy musí uchazeč nejprve vyplnit svůj věk, jméno a příjmení, e-mail, názvy profilů na sociálních sítích jako Facebook a Twitter a také musí odpovědět na otázky “Proč si myslí, že se právě on hodí k Jane“ a “Jak naloží s penězi, když se právě on stane vítězem“.

Ano, Jane mužům nabízí peněžní částku, a to v hodnotě 60 000 liber (v přepočtu 1,7 milionů korun). Peníze mladý muž získá v případě, že si ho Jane vybere mezi všemi uchazeči a on s ní následně vydrží chodit 1 celý rok.

Seznamka Boyfriend Vacancy má velký úspěch, jelikož se do ní během jediného dne přihlásilo zhruba 10 tisíc mužů. Jane hodlá celý průběh výběrového řízení na svého přítele natáčet a poté ze všech materiálů vytvořit dokument.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru