«

»

Nevědomky doma seděla na šestimístné výhře, dokud jí manžel nepřipomenul, aby zkontrolovala tiket

Foto: Pixabay

Výhra ve Sportce už se mohla udát a vy o tom nevíte, protože jste ještě nezkontrolovali tiket. Něco podobného se totiž stalo Američance s iniciály M. B., která si před nějakou dobou koupila lístek do loterie, ale s jeho následnou kontrolou nijak nepospíchala. Nejspíš proto, že nikdy předtím nic nevyhrála. Nebo proto, že byla tou dobou více zaneprázdněná a na kontrolu zkrátka zapomněla. Dobře, že jí manžel připomněl, aby tak učinila, jinak by přišla o informaci, že je milionářkou.

O výhře nevěděla, přitom už ji měla doma

Že by se vám doma také schovávaly výherní výsledky Sportky v milionové výši? Možné to je, pokud jste ještě nezkontrolovali váš vsazený tiket. Zvlášť, pokud sázíte mimo aplikaci, se může stát, že na potvrzení o vsazení v peněžence jednoduše zapomenete. Někdo vsazené tikety hromadí v přihrádce auta. Žena z Washingtonu, kterou média označují jen iniciály M. B., zažila velké překvapení, když zjistila, že měsíc starý tiket je výherní. Na tiket by přitom ještě nějakou dobu nepohlédla, kdyby jí to nepřipomenul její manžel. Až díky němu zjistila, že doma sedí na obnosu 135 000 dolarů (v přepočtu přes 3 miliony korun). No věřili byste tomu? Přitom splácela nemalé dluhy.

Peníze použila na zaplacení dluhů

Reakci ženy na výhru si nejspíš umíte představit – skákala do stropu a hned běžela novinku říct manželovi a synovi. Výhru použila na zaplacení dluhů, kterých neměla málo. Výhru ve Sportce můžete použít úplně stejně. No jen si představte, že se topíte v dluzích a zároveň máte pod zadkem miliony! Je jasné, že s žádnou další kontrolou tiketu žena už otálet nebude. Co kdyby se jí výhra povedla znovu? Ani to není vyloučené.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru