«

»

O 22 milionech dolarů, které vyhráli v loterii, neřekli svým dětem ani rodině

Foto: Pixabay

Muž známý jen jako John měl se svou manželkou velké štěstí, když jednoho osudového dne vyhráli 22 milionů dolarů (v přepočtu 514 milionů korun). Říkáte si, že trefit takovou výhru v Eurojackpotu, tak s rodinou oslavujete měsíc v kuse? No vidíte! John se svou ženou mohli maximálně bouchnout šampaňské v době, když byly jejich děti ve škole. Z výchovných důvodů jim totiž nechtějí o výhře povědět.

O výhře promluvil v americké show

Co není jasné, tak vystoupení Američana, který o svých úmyslech s výhrou veřejně promluvil v americké show, ve které prozrazuje detaily svého počínání. Také byste si šli o výherních výsledcích Eurojackpotu promluvit do televize? Nejspíš byste si užívali anonymity. O to více podivující je, že se John účastní takových pořadů, když vlastně nikdo z jeho okolí o mega výhře v loterii neví. A to ani jeho vlastní děti! Když se ženou vyhráli, a je to už nějaký pátek, nezačali okamžitě slavit. O své životní trefě naopak začali vážně přemýšlet. Dospěli k názoru, že aby své okolí uchránili před chamtivostí, leností a ztrátou životní motivace, o výhře nikomu neřeknou. Jejich největší obavou bylo, aby se jejich dospívající děti nepřestaly snažit ve svých dosud správně nastavených cílech. S výhrou v kapse by si mohly říct, že je zbytečné na sobě tvrdě pracovat. Třeba by se z nich mohli stát jen číšníci, což je Johnova největší noční můra.

Svou pomoc rodině svádějí na zděděné peníze od strýčka Boba

Někdo by za jejich počínáním viděl sobeckost. John se ale hájí. Pomoc své rodině nikdy neodmítne. Jen je vždy potřeba vymyslet příběh, který jejich štědrost zaobalí. No jen si představte, že se výhra v Eurojackpotu stane vaším celoživotním tajemstvím! Naštěstí John a jeho žena v poslední době i něco zdědili od bohatého strýčka Boba a právě na něj svalují veškeré své velké dary. Bylo to tak i v případě, když Johnova matka potřebovala novou střechu na domě. Když se divila, odkud na to John vezme, řekl, že přesně tohle by si zemřelý strýček Bob přál…

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru