«

»

Od tchánů dostala darem v přepočtu 37 milionů

Foto: Pixabay

Výhra v Extra Rentě může přijít sama od sebe, a to ani nemusíte sázet. Své o tom ví mladá Australanka, která v australské loterii Xlotto vyhrála téměř 2,6 milionu australských dolarů (zhruba 37 milionů korun), aniž by si vsadila. Výherní tiket jí totiž k narozeninám darovali tchánové. No věřili byste tomu?

Přáli byste si k narozeninám výhru v loterii?

Výherní výsledky Extra Renty si klidně můžete přát k vašim narozeninám. Otázkou je, jestli opravdu budou tak štědré a zrovna v době vašich narozenin. Ale stát se může opravdu cokoliv a případ Australanky je toho důkazem. Mladá žena, která bydlí ve městě Moonty na poloostrově Yorke, v jednom prodlouženém víkendu slavila své narozeniny, aniž by tušila, že na ni ve schránce čeká ještě jeden neobyčejný dárek. Jak říká, byla celý víkend někde venku, a tak do schránky vlezla až v pondělí po bujarých oslavách. Tam na ni čekalo narozeninové přání od rodičů jejího partnera a kromě toho i tiket do australské loterie XLotto. Bylo to milé gesto. Při čtení přáníčka Australanku ani ve snu nenapadlo, že by jí tiket mohl změnit život. Ostatně ve svém mladém životě už takových tiketů dostala. Pokaždé na nich vyhrála maximálně pár drobných. Teď to však bylo jiné.

Po výhře v loterii si možná uvědomí, že své narozeniny neoslavila dostatečně

Výhra v Extra Rentě má velký potenciál změnit váš život. Život mladé Australanky dostal úplně jiný směr díky daru od rodičů partnera. Výhra v přepočtu 37 milionů korun je natolik vysoká, že se s nimi nejspíš rozdělí. Vždyť kdyby jich nebylo, nemohla by teď v práci dávat výpověď s úsměvem na rtech a neplánovala by svoji zářnou budoucnost bez povinností a obav z placení účtů. Také si už nejspíš navždy bude pamatovat výherní čísla 45, 42, 3, 32, 37 a 14 a doplňková čísla 17 a 20, která jí naprosto změnila život.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru