«

»

Odolá Eurojackpot i dnes, kdy se hraje o 2 962 000 000 Kč?

Foto: Sazka

Zatímco superjackpot Sportky klesl o sto milionů, Eurojackpot pořád drží. Dlouhodobě se udržuje těsně pod svým maximálním stropem. Trefit tak 5+2 správná čísla a všechno může být jinak. Nejen ve hře, ale hlavně v životě šťastlivce. Kéž by to byl někdo z Česka! Dnes – v úterý 16. ledna se v Eurojackpotu hraje o 2 962 000 000 Kč.

Když první pořadí nepadá, rozdávají se tučná druhá pořadí

Protože už Eurojackpot výherní výsledky nemají moc kde růst, protože se hráčům dlouhodobě nedaří trefit první pořadí hry, stojí výhry druhého pořadí za to. V pátek 12. ledna si z něj hráči z Německa (1x), Nizozemska (1x), Norska (1x), Španělska (1x) a Finska (1x) odnesli téměř 124 milionů. Češi těžili teprve ze čtvrtého výherního pořadí – jeden hráč si odnesl přes 120 tisíc korun. I úterní losování – 9. ledna si hráči z druhého pořadí odnesli přes 126 milionů. Tehdy se o výhru dělili hráči z Dánska (1x), Německa (2x) a Finska (1x).

Už v pátek hra o apartmán v Rakousku

Přitom už v pátek 19. ledna se čeští hráči mohou v Eurojackpotu těšit na další parádní prémii – kromě hlavní hry a kdoví, jestli se bude stále hrát o miliardy, se hraje i o prémii – apartmán v Rakousku. O ten se mohou hráči pokusit s plným tiketem Eurojackpotu za 400 Kč. Tažené číslo tiketu nebo internetové sázky rozhodne, kdo bude o apartmán bohatší!

Nový rok je přitom v Eurojackpotu jako nepopsaný list papíru. Lze jen hádat, kolikrát padne první pořadí, jestli se štěstí usměje i na Čechy, zkrátka v jakém duchu se hra ponese. Češi si zatím nevedou vůbec špatně. Během prvních slosování si ze hry dva Češi odnesli jednou přes 4,3 milionu  a podruhé přes 3,3 milionu korun. Na to, že je teprve polovina ledna, je to poměrně dobré skóre.

 

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru