«

»

Osobní adresář Jeffreyho Epsteina z roku 1997 je na prodej v internetové aukci

Foto: Pixabay

Výhra v Extra Rentě vám může koupit i věci, které jsou zastíněny nekalými činy svých majitelů. Jednou z takových věcí je také osobní adresář finančníka a sexuálního delikventa Jeffreyho Epsteina z roku 1997, který nyní v internetové aukci nabízí společnost Alexander Historical Auctions.

Vynést může 200 000 dolarů a více

Výherní výsledky Extra Renty můžete utratit i za osobní adresář vlivného finančníka. Tedy pokud vám nebude vadit jeho delikventská minulost. Zatímco aukční síně Sotheby’s a Christie’s aukci osobního adresáře Jeffreyho Epsteina z roku 1997 odmítly, majitel aukce Alexander Historical Auctions Bill Panagopulos pro to neviděl důvod. Navzdory stínu, který na adresář vrhají delikty Jeffreyho Eptseina, který zemřel v cele v roce 2019, je o něj velký zájem. Podle jeho osobních odhadů by měl vynést až 200 000 dolarů (v přepočtu 4,5 milionu korun) a dokonce i více. Člověk nikdy neví, co se v průběhu aukce o tak zajímavé věci semele.

Adresář má zajímavou minulost

Výhra v Extra Rentě vám může zajistit zajímavé okamžiky. Zajímavostí je opředený také černý adresář vlivného finančníka, který na svých sídlech hostil ty nejznámější osobnosti. Jeho černý adresář, který má dohromady 64 stránek, obsahuje adresy a telefonní čísla asi 221 vlivných osob. Původně ho na procházce po Fifth Avenue v New Yorku v 90. letech našla hudebnice Denise Ondayko. Na začátku netušila, o čí adresář se jedná. To zjistila až později. Poté ho v roce 2020 dala k prodeji na internetovou aukci eBay, kde ho za 450 dolarů koupil nezávislý reportér, který se případem Epsteina zabýval. Teď je adresář v aukci a odhaduje se, že se o něj zájemci poperou. A co vy? Měli byste zájem? Společně s miliony z výhry v loterii na kontě by se vám mohly hodit také vlivné kontakty z tohoto adresáře… třeba abyste lépe zapadli mezi vlivnou smetánku.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru