«

»

Padaly v listopadové Sportce miliony stejně jako listí ze stromů?

Foto: Sazka

Do listopadu Sportka vstupovala se superjackpotem 118 milionů, z toho přes 72 milionů byl jen bonus. S listopadem se Sportka loučila a v jackpotu měla 175 milionů. Z toho přes 100 milionů tvořil jen bonus Sportky. V listopadu se Sportka losovala 13x, z toho jednou se hrálo o prémii, a to Ford Mustang.

První větší listopadová výhra na sebe nenechala dlouho čekat

Milionové výhry začaly padat až ve druhém listopadovém slosování Sportky, kdy hráči trefili po rovném milionu v prvním i druhém tahu druhého pořadí. První velkolepé výherní výsledky Sportky na sebe nenechaly dlouho čekat. Padly třetí listopadové slosování v neděli 5. listopadu a byly vysoké přes 8,3 milionu korun (1 tah, první pořadí). Výherní byla čísla 4, 5, 9, 13, 14 a 15.

V pátek 10. listopadu padl jeden milion z druhého tahu druhého pořadí. V tomto slosování se hrálo o prémii svatého Martina – Ford Mustang. Tuto prémii získala internetová sázka. Středa 15. listopadu byla na výhry podobná – co se milionů týče, padl akorát rovný milion z prvního tahu druhého pořadí.

Druhá trefa do prvního pořadí Sportky se podařila v neděli 19. listopadu, kdy čísla 3, 17, 29, 31, 47 a 49 hráči přinesla výhru 13 809 802 Kč. Gratulujeme!

Padala převážně první pořadí prvního tahu

Z dalšího rovného milionu, tentokrát z druhého tahu druhého pořadí, se mohl těšit hráč ve středu 22. listopadu. Tento den však mimo hlavní hru Sportky padla mnohem vyšší výhra – první pořadí doplňkové hry Šance, ve které se za dlouhou dobu nashromáždilo přes 7,8 milionu korun.

Další trefa do prvního pořadí hlavní hry přišla v pátek 24. listopadu, kdy čísla prvního tahu prvního pořadí 2, 6, 9, 12, 19 a 32 vyždímala hráči výhru přes 4,2 milionu korun.

A další první tah prvního pořadí padl hned v neděli 26. listopadu – přes 2,3 milionu korun. Ani výhra prvního pořadí Šance jistě nenechala výherce chladným, ačkoliv se jedna v uvozovkách jen o 279 tisíc korun. Rovný milion z druhého tahu druhého pořadí byl rovněž potěšující.

Poslední listopadové slosování Sportky už se obešlo bez milionových výher. Je ale vážně zajímavé, že zatímco do prvního tahu prvního pořadí se hráči v tomto měsíci trefili rovnou 4x, druhý tah prvního pořadí zůstal ušetřen, a tak se v něm na konci měsíce nashromáždilo přes 73 milionů korun!

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru