«

»

Padl Eurojackpot ve výši přes 1,7 miliardy, dva miliony z Extra 6 míří do Česka. Dnes se hraje o 237 milionů

Foto: Sazka

Dnes, to je v pátek 31. března se v Eurojackpotu hraje o 237 milionů, a to proto, že v úterý 28. března se hráči z Německa podařilo trefit Eurojackpot vysoký 1 747 917 434 Kč. Výherci samozřejmě gratulujeme, i když je nám líto, že se Česku nedaří prolomit dlouhou pauzu v trefě prvního pořadí Eurojackpotu, která trvá už od roku 2019. Právě v polovině června roku 2019 se udála druhá nejvyšší česká výhra v Eurojackpotu ve výši 1 411 860 488 Kč. Cenou útěchy, že to opět nevyšlo, může být pro jednoho hráče výhra prvního pořadí Extra 6, která činí rovné dva miliony korun.

Dnes se hraje o 237 milionů korun

Ani nejnižší možné výherní výsledky Eurojackpotu nejsou nikdy k zahození, protože se vždy jedná o několik stovek milionů. Dnes 31. března se v Eurojackpotu hraje o 237 milionů korun, což není málo. K výhře vám stačí už jediný vsazený sloupeček a k němu velká porce štěstí. Pro to, abyste mohli hrát hru Extra 6 a vyhrát dva miliony jako hráč v předchozím slosování, je potřeba společně s doplňkovou hrou Extra 6 vsadit minimálně jeden sloupeček hlavní hry. Minimální sázka = 100 Kč (jeden sloupeček hlavní hry za 60 Kč a Extra 6 za 40 Kč).

V dalších slosováních se můžete těšit na prémie

Pokud plný Eurojackpot sázíte jen tehdy, když se v něm hraje i o prémie, už příští slosování 4. dubna se můžete na jednu z nich těšit. Hraje se o Land Rover Defender za 2,2 milionu korun. To však není jediná eurojackpotová prémie v dubnu. V úterý 11. dubna můžete v Eurojackpotu hrát o 2x Land Rover Defender, v úterý 18. dubna o 3x Land Rover Defender a v úterý 25. dubna o 4x Land Rover Defender. V Eurojackpotu se zkrátka pořád něco děje.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru