«

»

Padl Eurojackpot! Více než miliarda míří do Německa. V pátek se hraje o 235 milionů korun

Foto: Sazka

Eurojackpot je jednou nahoře a jednou dole. Ještě v úterý 25. dubna byl nahoře a hrálo se o více než jednu miliardu korun a dnes už je dole a ve hře je 235 milionů korun. Může za to úterní výhra ve výši 1 099 746 609 Kč, kterou si na účet může připsat hráč z Německa. Gratulujeme. Už v pátek se hraje o 235 milionů a jako předešlý měsíc je to poslední slosování tohoto měsíce. Že by šance pro dalšího Čecha?

Minulý měsíc vyhrál Čech v Eurojackpotu v posledním březnovém slosování  

Eurojackpot padl a znovu je na své spodní hranici. V úterý 25. dubna si miliardovou výhru odnesl hráč z Německa. Výherní výsledky Eurojackpotu a jeho aktuální stav se teď podobají stavu hry v minulém měsíci. Také z Eurojackpotu teď cítíte déjà vu? I předešlý měsíc padl obří jackpot prvně Německu. Tehdy se jednalo o maličko vyšší částku, a to přes 1,7 miliardy korun. Eurojackpot tehdy vyhrál hráč z Německa a bylo to předposlední březnové slosování (úterý). Hned v pátek 31. března se do vybraného prvního pořadí trefil Čech a domů si odnesl téměř 235 milionů korun. No a stejná situace nastává i tento měsíc. Opět padl Eurojackpot v předposledním dubnovém slosování a opět je před námi poslední slosování aktuálního měsíce – tedy pátek 28. 4., kdy se hraje o minimální hranici 235 milionů korun.

Z jakých eurojackpotových výher mají letoš Češi radost?

Nejvyšší letošní českou výhrou je trefa do prvního pořadí a s ní téměř 235 milionů korun (31. března). Druhou nejvyšší peněžní výhrou je ta z druhého pořadí – přes 18 milionů (31. ledna) a další z druhého pořadí přes 8,8 milionu (10. ledna). Kromě tohoto se mohl jeden hráč radovat z výhry luxusního apartmánu v Rakousku v hodnotě 15 milionů (24. ledna).

5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru