«

»

Padl jackpot americké loterie Mega Millions, a to ve výši 476 milionů dolarů (přes 10 miliard korun)

Foto: Pixabay

V pátek 14. dubna padla v Americe třináctá nejvyšší výhra, a to 476 milionů dolarů. Tiket byl vsazen v obchodě se smíšeným zbožím  Liberty Beer & Convenience v New Yorku a výherce se o výhru dosud nepřihlásil. Poslední velkou výhrou v této loterii byla ta z 13. ledna, kdy padl jackpot přes 1,35 miliardy dolarů. Stejně jako tehdy čerpací stanice v Maine, tak i obchod se smíšeným zbožím v New Yorku obdrží peníze za to, že vítězný tiket prodal. Abyste se skrz loterii  dostali na jmění poslední výhry v Mega Millions, museli byste plný Eurojackpot trefit minimálně 3x. A to je nereálné.

Když výherní čísla přinesou život v luxusu

Radostí nejspíš skáče ten, kdo v New Yorku poslal do hry Mega Millions čísla 23, 27, 41, 48, 51 a Mega Ball číslo 22. Tato číselná kombinace mu totiž přinesla výhru 476 milionů dolarů (něco přes deset miliard korun). Takovou sumu nedokážou přinést ani výherní výsledky Eurojackpotu. Je ale jasné, že výherce zvolí okamžité vyplacení, což mu strhne velkou část jmění a pak bude muset výhru ještě danit. I tak mu však zbude dostatečná suma na život v luxusu. Suma, kterou by na chodníku jen tak nenašel.

Z výherce loterie se klidně může stát celebrita

Výhra v loterii Eurojackpot z vás klidně může udělat celebritu. Tou už je nedávný výherce Powerballu Edwin Castro, který z loterie vytěžil výhru přes dvě miliardy dolarů. Je vidět, že ani tak velká výhra není důvodem ke stěhování. Od výhry a koupě několika nemovitostí byl Edwin fotografy několikrát přistižen na ulici ve svém rodném městě. Vznikla třeba fotka, jak vychází z banky a v ruce nese naditou bílou obálku nebo jak nastupuje do svého nového vozu. Zkrátka celebrita se vším všudy. Lidi pochopitelně zajímá, jak se má a co dělá ten, který už se v životě nemusí do ničeho nutit.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru