«

»

Padl první tah prvního pořadí ve výši 76 984 483 Kč! Ve středu se ve Sportce hraje o 81 milionů. V jackpotu Šance je něco přes 7 milionů

Foto: Pixabay

A je to tady! Bez bonusu, ale přece! V neděli 4. února padl první tah prvního pořadí a s ním bezmála 77 milionů korun. Výherní byla čísla 3, 5, 8, 15, 18 a 23. Aby si hráč mohl k této trefě připsat také bonus, který nyní dosahuje 75 milionů, musel by zároveň s těmito čísly trefit i poslední číslo Šance 6. To se ale nestalo. Výherci samozřejmě gratulujeme!

Tučná první pořadí jsou tatam

Výherní výsledky Sportky stály v poslední době za to. Na začátku ledna hráči hráli o čas, protože hrozilo, že se jim rozplyne 150milionový bonus. Tak se také stalo. I potom v prvních tazích zůstávaly pohádkové jackpoty. Jenže potom byl druhý tah prvního pořadí trefený v neděli 21. ledna ve výši přes 48,3 milionu. Poté padl ještě jednou, a to v pátek 2. února ve výši přes 11,7 milionu. Sázkaři, kteří dosud neměli štěstí, začali pošilhávat po prvním tahu prvního pořadí – ten padl v neděli 4. února ve výši 76 984 483 Kč.

Ve středu 7. února se ve Sportce hraje o 81 milionů. Z toho bonus tvoří 75 milionů korun. V prvním tahu prvního pořadí je přes 2,2 milionu, v druhém tahu prvního pořadí je přes 4,9 milionu korun. Pořád hezké peníze na to, že pravděpodobnost výhry je nízká. Ale v porovnání s nedávnou minulostí doslova bída. Alespoň jackpot Šance stojí za to. Ve středu se v ní bude hrát o 7 milionů.

Pořád pokračuje hra 100x MILION

Aby hráči, kterým z prvního tahu utekly pohádkové miliony, nebyli úplně skleslí, je potřeba jim připomenout hru 100x MILION. Ta stále pokračuje a ve středu se bude tahat dalších pět milionářů. O miliony ze hry 100x MILION můžete hrát jedině s plným tiketem Sportky za 220 Kč.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru