«

»

Padl Superjackpot přes 99 milionů! Dnes se ve Sportce hraje o 8 milionů a posledních pět milionů ze hry 100x MILION

Foto: pixabay

Minulé slosování (ve středu 15. března) padl Superjackpot ve výši 99 376 445 Kč. Čísla 2, 4, 16, 24, 31, 38 výherci vynesla první tah prvního pořadí a s ním přes 2,3 miliony a trefené poslední číslo Šance 7 pak mu pak navrch přidalo 97 075 503 Kč. Výherce pochází z Olomouckého kraje a my mu gratulujeme! Dnes, to je v pátek 17. března, se ve Sportce hraje o pouhopouhých 8 milionů a zároveň je ve hře i posledních pět milionů ze hry STOKRÁT MILION.

Padl Superjackpot a s ním i bonus, který rostl od srpna minulého roku

První letošní padlý Superjackpot Sportky je dost reprezentativní. Hlavní roli v celkové částce hraje bonus, který přesáhl částku 97 milionů. Bez trefeného posledního čísla Šance, které bonus k prvnímu pořadí přičítá, by byla výplata prvního pořadí celkem chudobná – v prvním tahu bylo pouze přes 2,3 milionu korun. I to je dost, ale v porovnání s téměř stomilionovým bonusem jsou to přece jen drobné. Výherce pochází z Olomouckého kraje a nezbývá, než mu k velké výhře gratulovat. Naposledy bonus ve Sportce padl 31. srpna. Tehdy bylo v bonusu přes 117 milionů a v prvním pořadí přes 38 milionů.

Spoustu sázkařů odradí dnešní nízké Sportka výherní výsledky, které nabízí 8 milionů. Tak prázdný trezor Sportky dlouho nebyl. Důvodem, proč dnes sázet, by mohla být hra o posledních 5 milionů z doplňkové hry STOKRÁT MILION.

Milionovou vánici ve Sportce vystřídá jaro

Zároveň máte dnes 17. března poslední možnost hrát o miliony z milionové vánice. Tu rozpoutal netrefený bonus, který přesáhl hranici 150 milionů. O prvních pět milionů z celkových sto milionů se hrálo 1. února letošního roku. Po dvaceti slosováních se dnes 17. března ve Sportce rozdá zbytek.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru