«

»

Padne dneska superjackpot Sportky ve výši 168 milionů nebo Eurojackpot přes 2,7 miliardy?

Foto: Pixabay

Dnes, to je v pátek 4. srpna, je o co hrát. Miliony nadité jsou jackpoty obou oblíbených her Sazky – Sportky i Eurojackpotu. Zatímco ve Sportce je k dnešku 168 milionů korun, v Eurojackpotu se bude hrát o 2 706 000 000 Kč. Zatímco k výhře superjackpotu, ve kterém už bonus pomalu dosahuje svého vrcholu, potřebujete vsadit celý tiket za 220 Kč, o skvostné miliardy z Eurojackpotu můžete hrát už s jedním sloupečkem za 60 Kč. Přesto není žádným tajemstvím, že plný tiket za 400 Kč = vyšší pravděpodobnost výhry.

Bonus Sportky co nevidět praskne

Sportka výherní výsledky jsou v poslední době velmi atraktivní a může za to hlavně jejich bonus, který už se pomalu, ale jistě blíží ke své stopadesátimilionové hranici. Ze 168 milionů z jackpotu bonus tvoří přes 130 milionů korun, a to už je nějaká částka! Necelých 20 milionů tedy chybí k tomu, aby bonus překročil hranici 150 milionů a pak se rozprskl do hry Stokrát milion. V tomto případě by padesát milionů zůstalo v bonusu pro další hry a sto milionů by putovalo do doplňkové hry. Každé další slosování by se pak losovali garantovaní milionáři, kteří by miliony navíc mohli získat už jen díky tomu, že bude taženo jejich číslo tiketu nebo online sázky. Kromě bonusu je potřeba ve Sportce mířit na druhý tah prvního pořadí, ve kterém je přes 34,8 milionu korun. Tato trefa společně s posledním číslem šance = rekordně vysoký superjackpot! Tak hodně štěstí dneska!

V Eurojackpotu se počítá v miliardách

O něco jiné počty se řeší v Eurojackpotu, ve kterém se jackpot k dnešnímu pátku 4. srpna vyšplhal na rekordních 2,7 miliardy korun. Kéž by se štěstí tentokrát usmálo na české sázkaře. Pokud ano, byla by to čtvrtá výhra prvního pořadí v Česku a vůbec nejvyšší eurojackpotová výhra v historii Česka.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru