«

»

Pastor z Iowy vyhrál v přepočtu přes 11 milionů korun a potvrzení o výhře málem zapomněl v obchodě

Foto: Pixabay

Pastor z Iowy Kevin Frey (64) teď bude mít dlouho inspiraci pro své pravidelné mše, stejně tak i pro svou charitativní činnost. Té se věnuje společně se svou ženou už dlouhá léta. Teprve teď mu na účtu přistane taková částka, že bude moci charitě odkázat o dost více než dosud. Ale nemuselo tomu tak být. Výhru sice trefil, prokazující tiket však zapomněl v obchodě, kde sázel.

Z výhry byl tak v šoku, že málem odešel bez potvrzení

Výherní výsledky Eurojackpotu vás mohou naprosto rozhodit. I proto je možná lepší sázet přes aplikaci, kde nemusíte papírové tikety střežit jako oko v hlavě. Kdo by dal výherní tiket z ruky?, pomyslíte si možná. Pastor Kevin Frey z Iowy je důkazem toho, jak moc vás výhra v loterii může vyvést z míry. Svůj výherní los ve stírací hře Cash zapomněl v obchodě, kde si výhru ověřoval. Přitom na něm viselo neuvěřitelných 500 tisíc dolarů (zhruba 11,5 milionu korun). Kevin byl výhrou natolik ohromený, že vyběhl z obchodu jako střela a zamířil do svého auta, kde ihned začal novinku telefonovat své rodině. Teprve po chvíli mu syn řekl, ať zavěsí a los pro jistotu vyfotí. Když Kevin ukončil hovor, s hrůzou zjistil, že nemá, co fotit. Potvrzení o výhře zůstalo v obchodě.

Výhra zařídila, že se budou stěhovat

Výhra v Eurojackpotu splní vaše sny. Především pak pomůže s tím, co je potřeba udělat. Kevin a jeho rodina už delší dobu zvažovali stěhování. Neměli však dostatečně naducaný finanční polštář, který by jim tuto změnu usnadnil. Teď ho mají nejen polštář, ale i peřinu! Díky výhře se přestěhují blíž k rodině. Jak Kevin při vyzvedávání výhry uvedl, část peněz darují svým blízkým a hodně z nich půjde i na charitu. Že by si Kevin svou výhru vymodlil?

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru