«

»

Páteční hra Sportky přinesla výhru téměř 5 milionů z prvního pořadí pro dva šťastlivce. Dnes se hraje o 113 milionů, bonus dosahuje téměř 69 milionů

Foto: Sazka

Hráčům Sportky je jasné, že ještě před Vánoci a možná mnohem dříve se budou moci utkat o krásný superjackpot Sportky, který dnes 29. října tvoří 113 milionů korun. Jeho velká část je vystavěna bonusem, který k dnešní neděli dosahuje téměř 69 milionů. Jenže pro ten je potřeba trefit nejen šest čísel pro první pořadí, ale i poslední číslo Šance. Podaří se to někomu třeba dnes?

Výhra pěti milionů potěší

Výherní výsledky Sportky mohou potěšit i ne úplně vysokou výhrou. Je téměř pokaždé jisté, že když se hráči trefí do prvního pořadí Sportky, znamená to miliony. A ne jinak tomu bylo i v pátek 27. října. Dva hráči ten den sázeli mimo jiné i výherní čísla 8, 14, 24, 31, 41a 49 a právě ta jim nakonec přinesla výhru prvního pořadí prvního tahu a s ní 4 927 922 Kč ne pro jednoho, nýbrž pro dva hráče. Jen škoda, že se netrefili spíše do druhého tahu, ve kterém se dnes hraje o 42,6 milionu korun. V Šanci je pak přes 3,9 milionu no a v superjackpotu až 113 milionů. Na tuhle trefu však potřebujete nevídané štěstí. Asi takové, jaké měl hráč naposledy 11. srpna, kdy trefil druhý tah prvního pořadí a výhru přes 42 milionů z prvního tahu a přes 143 milionů z bonusu.

Přehoupne se bonus znovu přes stovku milionů?

A zatímco jackpot Sportky se pohybuje za hranicí stovky milionů, bonus se nachází ještě nějaký kousek po ní. Je ale jen otázkou, na jak dlouho. Jak vysoký superjackpot bude moci nosit Ježíšek během vánočních slosování? Nebo jej hráči této tíhy zbaví a vyberou trezor Sportky ještě před adventem? To zůstává ve hvězdách stejně jako další případná prémie Sportky nebo výhra.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru