«

»

Pátek třináctého první pořadí Sportky nepřinesl, zato středa jedenáctého ano! Dnes se hraje o 89 milionů

Foto: Pixabay

Na páteční Sportce, která proběhla ve znamení kontroverzní třináctky, je jasně vidět, že štěstí ve hře nepomohou žádné snahy. Buď výhra přijde, nebo ne. Nic mezitím neexistuje. Žádné algoritmy, rituály ani zbožná přání. Dnem, který se vám postará o miliony, rozhodně nemusí být pátek třináctého, ale třeba obyčejná středa jedenáctého. O tom se přesvědčil hráč, který ve 41. týdnu roku ve středu 11. října trefil první tah prvního pořadí a s ním téměř 7 milionů.

Šťastná byla čísla 9, 16, 24, 39, 44 a 47

Dnes 15. října se hraje o Sportka výherní výsledky 89 milionů korun. Bonus z této částky tvoří téměř 57 milionů korun, a proto by bylo výhodné trefit spolu s šesti čísly potřebnými pro první pořadí také poslední číslo Šance. Jen o chlup se to nepovedlo hráči ve středu 11. října, který tipoval mimo jiné i šťastná čísla 9, 16, 24, 39, 44 a 47. Poslední číslo Šance sice netrefil, ale pořád mu to stačilo na první pořadí a částku 6 952 604 Kč, kterou samozřejmě bude muset zdanit. A jaká čísla do Sportky opakovaně sázíte vy? Přitom se zdálo, že na výhry vyhrocenější bude pátek třináctého, tedy datum, které k sázení přitáhlo i ty, kteří pravidelně nesázejí.

V pátek třináctého se ve Sportce nedařilo, zato padl Eurojackpot!

V pátek třináctého byla nejvyšší výhrou ve Sportce ta ve výši rovného jednoho milionu korun, která padla do kapsy až dvěma hráčům z prvního tahu druhého výherního pořadí. O poznání lépe na tom byla hra Eurojackpot, ve které se právě v pátek třináctého zadařilo. Eurojackpot padl ve výši přes 1,3 miliardy a nárokovat si ho může opět Německo. Češi se museli spokojit maximálně se čtvrtým výherním pořadím a částkou přes 92 tisíc korun (2x). Ať už je pro vás pátek třináctého šťastný, nebo nešťastný, žádný nás už v tomto roce nečeká. Vyšel pouze 2x za rok 2023, a to hned z kraje 13. ledna a pak 13. října. V příštím roce se na pátek třináctého můžeme těšit  až v září a pak v prosinci.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru