«

»

Perfektně načasovaná výhra v loterii mu zajistila důstojný konec života

Foto: Pixabay

Když Ian Anderson (77) zjistil, že má nemocné plíce a postupem času ho nemoc upoutala více méně na lůžko mezi čtyři zdi, myslel si, že takhle bude vypadat jeho život do konce jeho dní. Pak ale přišla výhra v loterii, která mu život s nemocí usnadnila a zabezpečila jeho rodinu. A jak načasovat výhru ve Sportce? To kdybychom věděli!

Zdálo se, že Ian už „dožije” jen mezi zdmi svého pokoje

Výherní výsledky Sportky mohou dorazit v tu nejlepší možnou chvíli. Třeba když zrovna převracíte poslední stovky korun do výplaty. O dost vážnější byla situace v rodině Andersonových. Ian (77) a Marlyn (70) vždy hodně cestovali. Když však Ian onemocněl nevyléčitelnou plicní nemocí, ta ho postupem času upoutala mezi čtyři stěny jednoho pokoje. Už se nemohl moc hýbat a dům, který měl i horní patro se proměnil ve velkou komplikaci. Do horních pokojů, kde měli ložnici, už se manželé svépomocí nedostali. A tak se prakticky nastěhovali do spodního patra, ve kterém jim však chyběl dostatečný prostor. Z obýváku byla najednou i ložnice, kterou bylo potřeba každé ráno upravit do nějaké obyvatelné podoby. Zdálo se, že takhle stráví už zbytek svého života, když v tom přišla výhra v loterii EuroMillions ve výši jednoho milionu liber.

Výhra výrazně usnadnila jejich životy

Výhra ve Sportce má tendenci dělat život lehčím, pokud s prostředky dobře naložíte. Přesně to udělali také manželé Andersonovi, kteří se přestěhovali do bezbariérového bydlení. Z výhry pro Iana pořídili také elektrický vozík a pečovatelku. Jejich život je teď nejen snazší, nýbrž se do něj znovu vrátily barvy.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru