«

»

Pes Cecil z Pensylvánie si pochutnal na bankovkách v hodnotě 4000 dolarů

Foto: Pixabay

Výhra ve Sportce závisí na mnoha faktorech a ani v případě, že ji vyhrajete, to neznamená, že si ji na bankovní účet převedete. Ne v případě, když vám výherní tiket rozžvýká váš čtyřnohý miláček. I proto je možná lepší sázet v aplikaci. O žádnou výhru se však v případě manželů z Pensylvánie nejednalo. Pes Cecil sežral bankovky, které měli připravené na zaplacení řemeslníkovi.

Peníze ležely na kuchyňské lince a nikdo to, co se stalo, nepředpokládal

Že vám výherní výsledky Sportky může pozřít pes nebo kočka, to je stejně málo pravděpodobné jako samotná výhra v loterii. Ale že si na bankovkách pochutná pes, kterého na kuchyňské lince obvykle nezajímá ani pořádná flákota masa, tak to už je co říct. Z chování svého chlupatého mazlíčka jsou pořád v šoku manželé z Pensylvánie Clayton a Carrie Lawovi, kteří vybrali 4000 dolarů (zhruba 90 tisíc korun) pro řemeslníka, kterým jim pracoval na domě. Peníze na lince ležely pouhou chvilku. I ta však stačila k tomu, aby zaujaly mlsného psa Cecila. Ten bankovky začal žvýkat a část z nich také pozřel.

Psa ještě nějakou dobu trápily zažívací potíže

Pokud doma máte podobně mlsné domácí mazlíčky, měla by být výhra ve Sportce dostatečně vysoká, abyste jejich záchvaty chutě ani nepostřehli. Oči pro pláč zbyly manželům, kteří nejenže museli jet znovu vybrat neposlintaný obnos peněz, nýbrž pak ještě dlouhou dobu řešili psovy zažívací potíže. Pro jistotu zavolali veterináři a ten jim doporučil psa pouze sledovat. Bankovky ze psa vycházely ještě nějakou dobu, a to všemi jeho otvory. Na závěr manžele čekala další nepříjemná práce – očistit tyto bankovky a pokusit se je slepit. To se jim podařilo jen částečně. Z původní částky 4000 dolarů dali dohromady pro výměnu v bance asi 3 550 dolarů.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru