«

»

Po osmi měsících odhalen vítěz Powerballu ve výši 1,08 miliardy dolarů z loňského léta

Foto: Pixabay

Po jak dlouhé době byste se přihlásili k výhře v Eurojackpotu? Co vše byste předtím udělali, než byste miliony nebo miliardy přivítali na svých bankovních účtech? Nad touto otázkou už nemusí polemizovat opravdoví výherci loterií, mezi kterými je nově odhalen i výherce Powerballu ve výši 1,08 miliardy dolarů z 19. července 2023. Výhercem je Yanira Alvarez, která musela svou identitu odtajnit podle pravidel kalifornské loterie.

Yanira odmítla jakékoliv komentáře

O to, že vám někdo bude závidět výherní výsledky Eurojackpotu, se bát nemusíte. I kdybyste trefili jejich maximální výši, podle pravidel Sazky máte anonymitu jistou. Odtajnění nyní řeší další výherce Powerballu – Yanira Alvarez, která svůj tiket koupila v minimarketu Las Palmitas v Los Angeles. Její výherní čísla 7, 10, 11, 13, 24 a Powerball číslo 24 jí vynesla výhru ve výši 1,08 miliardy dolarů. Bohužel podle pravidel kalifornské loterie musela jít s kůží na trh. Její jméno i místo prodeje šťastného tiketu tedy bylo zveřejněno. Jakékoliv další komentáře ale výherkyně odmítla. Loterie tak mohla na čerstvého výherce prásknout jen to, že se rozhodla pro okamžitý výběr ve výši 558,1 milionu dolarů (zhruba 13 miliard korun).

Prodaný tiket už v obchodě oslavili

Důvod k oslavám má nejen výherce Powerballu, ale také obchod, kde byl tiket prodán a v neposlední řadě také kalifornské veřejné školy, které loterie Powerball podporuje. To, že by byla za trefený Eurojackpot obdarovaná i čerpací stanice, kde si výherní tiket vsadíte, o tom si majitelé těchto provozoven mohou nechat jenom zdát. Obrovské americké výhry jsou snem mnoha sázkařů. Rodina, která obchůdek v Las Palmitas vlastní, je štěstím bez sebe. I ona se může těšit na štědrý příspěvek za prodej a tudíž v loterii vyhrála, aniž by sázela.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru