«

»

Po roce se setkal se svou utopenou peněženkou, a dokonce v ní našel všechny již oplakané peníze

Foto: Pixabay

Že u vody lze chytit leccos, o tom ví své čtrnáctiletý rybář Connor Halsa z Iowy, který při chytání ryb na jezeře v Minnesotě z vody vylovil ne rybu, ale penězi naditou peněženku. V přepočtu v ní bylo asi 45 tisíc korun, které poctivě vrátil majiteli. Také budete peněženky s desetitisíci takhle ztrácet, když vám na účtu bude ležet výhra z Eurojackpotu?

Vytáhl slušný balík a ihned se zajímal o to, komu patří

Když jdete s rodinou na ryby, představujete si, že chytíte pořádný kousek. Přesně to měl v plánu i čtrnáctiletý rybář z Minnesoty Connor Halsa, když o jednom víkendu vyrazil s rodiči na jezero v Minnesotě. Z vody přitom vytáhl úplně něco jiného. Že se mu na háček zasekne peněženka s desítkami tisíc, o tom by se mu vůbec ani nesnilo. V mokré peněžence, kterou se zvědavostí vytáhl, bylo asi 2000 dolarů. Kromě peněz našel i vizitku se jménem muže a předpokládal, že se jedná o majitele tohoto utopeného obnosu. Ihned ho tak kontaktoval. Ani ve snu ho prý nenapadlo si úlovek ponechat. A jak byste se v jeho kůži zachovali vy? Kombinace s dlouhým čekáním na výherní výsledky Eurojackpotu by s řadou lidí zamávala. Ale mladík Connor Halsa byl v tomhle i se svou rodinou zajedno.

Farmář z Iowy už nepočítal s tím, že se mu utopené peníze někdy vrátí

Výhra v Eurojackpotu může mít řadu podob. Jednou z nich je i ta, když vám někdo vrátí utopené a už rok oplakané peníze. Farmář Jim Denney nemohl uvěřit svým uším, když mu mladý rybář zavolal. Na místo předání dorazil se speciálním dárkem – personalizovaným chladícím boxem a samozřejmě měl v úmyslu mladíkovi vyplatit právoplatné nálezné. To však rybář odmítl a místo toho rád přijal alespoň pozvání na večeři nejen pro sebe, nýbrž i své rodiče. Najít rok utopené peníze… no není to jako výhra v loterii?

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru