«

»

Po velké výhře v loterii se postupně začala zbavovat své rodiny

Foto: Pixabay

Ustát výhru v Eurojackpotu je velkou zkouškou pro každého výherce. Britka Gillian Bayfordová, která v EuroMillions v roce 2012 vyhrála 187,5 milionu dolarů, s tím má bohaté zkušenosti. Ve zpětném ohlédnutí se za výhrou deníku Sun popsala, jaké těžké kroky musela po výhře v loterii udělat. Protože se ukázalo, že není zbytí, postupně se začala zbavovat své rodiny. Ne že by si chtěla výhru nechat jen a jen pro sebe, nýbrž proto, že zjistila, že jejich lásku si za žádné peníze na světě nekoupí.

Napřed od Gillian odpadl její manžel, se kterým si výhru rozdělila napůl, poté následovali další členové rodiny

Nyní už je Gillian Bayfordová šťastná. Mimo jiné i proto, že se jí podařilo pročistit vzduch a udržet u sebe jen ty lidi, kteří za to stojí. Možná i vám by výherní výsledky Eurojackpotu profiltrovali vaše nevhodné kontakty. Ale jak to bylo u Gillian? Začalo to tím, že se jí pouhých 15 měsíců po výhře v loterii rozpadlo její manželství s Adrianem, se kterou si dělili výhru napůl. To ale zdaleka nebylo to nejhorší. Přestali si rozumět a nápor emocí a stresu, který jim velká výhra přinesla, zkrátka neustáli. Poté se se svou půlkou bohatství snažila všelijak vytáhnout z bryndy svou zadluženou rodinu. Hlavně svého otce a bratra, kteří se vždy hrnuli do podnikání, ale žádný úspěch z toho nikdy moc nebyl, spíše jen dluhy. Svým rodičům, kteří byli v té době na mizině a bydleli v karavanu koupila podkrovní byt. Další hotovost jen tak darovala svému bratrovi. Přes to vše to pro ně bylo nejspíš málo. Nejenže chodili škemrat o další a další peníze, nýbrž o ní před okolím ani nemluvili hezky.

Za peníze si lásku nekoupíte

Ani výhra v Eurojackpotu, jakkoliv vysoká, vám nekoupí všechno. O tom se na vlastní kůži drsně přesvědčila Gillian, která zjistila, že i kdyby své rodině přenechala všechny své peníze, nikdy by ji nemilovali. Vždyť ji její vlastní bratr, kterého dotovala, ani nepozval na svou svatbu. S rodinou tedy přerušila veškeré styky. A ti, místo aby se zastyděli, dále Gillian pomlouvají. Výherkyně z roku 2012 říká, že usmíření už není možné. Ani teď ani v budoucnu. Do této záležitosti totiž už nehodlá investovat svou energii.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru