«

»

Po výhře v loterii má dost času na své milované pletení

Foto: Pixabay

Až vám výhra v Eurojackpotu spadne do klína, budete nejen bohatí, nýbrž i volní. Od rána do večera si budete moci dělat, co jen chcete. Možná vyzkoušíte nové věci a možná zůstanete u toho, co vám dosud bylo blízké jako výherkyně britské loterie Susan. Ta v roce 2008 vyhrála 1,2 milionu liber (dnes by to bylo přibližně 32 milionů korun). Susan ráda plete a výhra v loterii pro ni mimo jiné znamenala více vlny a více kreativních nápadů.

Pomáhá předčasně narozeným dětem tím, že pro ně plete pohodlné oblečky

Výherní výsledky Eurojackpotu mají velkou moc. Aby vás peníze nezkazily, je dobré od začátku výhry konat dobro. Přitom to může být cokoliv. Susan to vyřešila tak, že pořád se věnuje milovanému pletení a zároveň činí dobré skutky, když upletené oblečky odnáší na oddělení předčasně narozených dětí v Alder Hey Children´s Hospital v Liverpoolu. Sama je matkou dvou předčasně narozených dětí, a proto si naplno uvědomuje, jak stresující je prvotní odloučení maminky a dítěte. Miniaturní hřejivé oblečky mají za úkol dětem přinést teplo, pohodlí a pocit bezpečí.

Účastní se i dalších charitativních akcí

Výhra v Eurojackpotu vám otevře nové oblasti. Susan pomoci neonatologickému centru úplně propadla. Uspořádávání charitativních sbírek, do kterých sama může díky výhře v loterii pravidelně přispívat, ji nabíjí energií. Jak říká, je pyšná na všechny ty děti, které měly horší start do života a musely bojovat o přežití. A je potěšena tím, když při návštěvě centra vidí všechna ta miminka oblečená v jejich roztomilých oblečcích. Susaninu činnost si nemohou vynachválit personál oddělení a v neposlední řadě také rodiče předčasně narozených dětí. Díky Susan, která kromě oblečků plete i roztomilé hračky, je nemocnice o dost útulnějším místem. A jaký dobrý skutek uděláte vy, když vám výhra v loterii přihraje bohatství?

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru