«

»

Po výhře v loterii nebudete muset být v práci za blázna ani v ní být vězněni…

Foto: Pixabay

Když miliony z Eurojackpotu chybí na vašem bankovním účtu, můžete se snadno dostat do časového presu a pak dělat věci, které byste s miliony na účtu nedělali. Tak třeba si představte, že by na vás šlapalo vedení a vy už byste nevěděli, jak svůj tým přemluvit k lepším výkonům a k většímu objemu odvedené práce… a tak byste je v práci zamkli. Úlet co? Tohle se ale opravdu děje.

Manažer nechal firmu zamknout na řetěz a fotky z této události se skrze sociální sítě rozletěly do světa

V sídle společnosti Coding Ninjas ve městě Gurugram v Novém Dillí se se svými zaměstnanci nemažou. Pokud nemají hotovo, domů zkrátka nejdou. Fotka na řetěz uzamčených hlavních dveří firmy, která koluje na sociálních sítích, mluví za vše. Podle mluvčí společnosti šlo o zkrat jedince – konkrétně jednoho manažera, který nezvládl podat očekávaný výkon. Šušká se však, že se jedná o běžné praktiky, které musejí zaměstnanci této IT firmy snášet už dlouhou dobu. Indie totiž v oblasti IT v poslední době jen vzkvétá. Může za to celkový rozmach tohoto oboru v zemi  i pouhý fakt, že odborníci na IT z Indie jsou schopni jít se svou cenou práce výrazně níž, než ostatní IT experti ve světě. Pak se nedivte, že jsou na roztrhání a o pravidelných koncích své pracovní doby si mohou nechat jen zdát. Že to máte v práci podobně? Výherní výsledky Eurojackpotu by vás v tomhle nenechaly!

Rozčílené reakce na sebe nechaly dlouho čekat

Jak to už na sociálních sítích bývá, rozpoutala fotka na řetěz zamčených dveří vášnivé reakce. Většina přispěvatelů čin manažera odsoudila. Hodně z nich přitom zvažovalo otázku bezpečnosti. Co kdyby v budově nečekaně začalo hořet? Trýznění zaměstnanci by pak neměli kam utéct a pro svou mizerně ohodnocenou práci by položili život. Jó něco takového se vám s výhrou v Eurojackpotu nestane. A to platí jak pro případ šikanovaného zaměstnance, tak pro případ manažera, kterému už šplouchá na maják.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru