«

»

Po výhře v loterii propadla závislosti, ale hlavu si s tím neláme

Foto: pixabay

Výhra v Extra Rentě může být nejen vaší životní trefou, nýbrž i vaší životní zkouškou. A to hlavně tehdy, když vás zviklá na scestí a vy si jen tak ze srandy začnete kupovat láhve s vytříbeným šampaňským za 25 tisíc liber a budete podnikat podobné vylomeniny. Ostatně tak drahou láhev by si Frances Connolly (55) nikdy nekoupila. A to má na kontě výhru v EuroMillions z roku 2019 ve výši 115 milionů liber (dnes přibližně přes 3 miliardy korun). I přes své přísné zásady, však Frances plave v závislosti až po uši… v závislosti na pomáhání potřebným.

Rozdala už větší polovinu své výhry

K dubnu 2022 (kdy BBC rozhovor s výherkyní uvedla) už žena utratila více než polovinu své výhry. S manželem se naštěstí shodli na tom, že nákup jachet a nesmyslně předražených cetek není jejich šálkem čaje. Větší radost si udělali pouze domem se šesti ložnicemi v hrabství Durham. Hodně peněz rozdali svým příbuzným a další část směrují na pomoc potřebným. K pomoci ostatním se přitom žena neuchýlila až po výhře v EuroMillions, tuto závislost totiž měla už před ní. Po výhře měla akorát větší pole působnosti. A na jakou charitu převedete část výherních výsledků Extra Renty vy?

Pomáhá potřebným, protože je na tom závislá

Jak Frances Connollová přiznává, je těžké s pomocí druhým přestávat. Dokonce tvrdí, že kdyby musela z nějakého důvodu přestat podporovat charitativní projekty, na kterých momentálně pracuje, brzy by se u ní projevily abstinenční příznaky. Pomáhat je totiž skvělý pocit a Frances ho přeje zažít úplně všem. Tak třeba se s výhrou v Extra Rentě u vás dostaví přesně tyto pocity. Kolik už za pomoc ostatním utratila, Frances raději ani nepočítá a dokonce si o tom nevede ani záznamy. Jak s humorem říká, dělá to pro jistotu, aby jejího manžela nepostihl infarkt, kdyby to pak četl. S vážnou tváří pak už dodává, že na částce přece nezáleží, když vám to dělá radost. Kromě čísel do loterie měla prý štěstí i na manžela, který s ní v tomhle táhne za jeden provaz.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru