«

»

Po výhře v Lottu Steve investoval do obytného vozu a dvou sudů kvalitní whisky

Foto: Pixabay

Třiasedmdesátiletý Steve z města Exeter na jihozápadě Anglie miluje Skotsko a když trefil hlavní výhru loterie Lotto a s ní 1 milion liber (v přepočtu přes 26 milionů korun), neváhal, že právě ono je místem, kde dožije svůj život. Protože však neměl žádný konkrétní plácek, kde by začal bydlet, rozhodl se žít nějakou dobu na kolečkách a osudový dům s pozemkem teprve najít. Ostatně s tučnou výhrou v Eurojackpotu byste si také mohli dělat, co chcete.

S výhrou v loterii na účtu a přesto bez domova

Steve, který už si několik let užívá klidného důchodu, je u vytržení z výhry v Lottu, která mu velmi nečekaně přistála na bankovním účtu. Sází takřka celý život a když se na něj výhra v poměrně vysokém věku usmála, vůbec se na ni nezlobil. Aby taky jo! Nehledě na věk, ocitá se Steve bez domova, ačkoliv mu na účtu visí desítky milionů. Ty by vám na konto mohly přičarovat výherní výsledky Eurojackpotu. Třeba by vás potom napadlo koupit si obytný vůz a cestovat po Skotsku jako Steva. Ten se rozhodl opustit teplo svého domova a vydat se na dobrodružství. Za cíl si dal vyhledat to nejútulnější místečko, na kterém by na staré roky zapustil kořeny. Že je to bláznivé? To ano, ale za to může to nečekané bohatství, které mu přistálo do klína.

Ještě dřív, než našel svůj nový domov, investoval do kvalitní whisky

Ostatně Steve se s ničím nepáře a taková výhra v Eurojackpotu by i vám rozvázala ruce. Je z něj teď sice poloviční bezdomovec, protože bydlí v obytném voze, zato ho u srdce může hřát pocit, že může kolaudaci svého budoucího domova zapít s kamarády a novými sousedy vytříbenou whisky. Té koupil rovnou dva sudy! A čím byste výhru v loterii zapili vy?

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru