«

»

Podobně nepravděpodobný jako výhra v loterii je i fakt, že se vám bez řidičáku podaří jezdit dlouhých 60 let

Foto: Pixabay

Výhra v Extra Rentě vám nevychází? Nevadí! Berte to sportovně a svůj úspěch zaměřte jiným směrem. Jsou totiž i jiné stejně nepravděpodobné věci, které se vám mohou v životě podařit. Třeba jezdit bez platného řidičského oprávnění dlouhých 60 let. Následné přistižení policisty může být stejně hořké jako další nevýherní tip do loterie.

Brit nesložil řidičské zkoušky, ale následující desetiletí si s tím nelámal hlavu

Výherní výsledky Extra Renty dovedou výherce zaskočit stejně, jako nedávno zaskočil jeden Brit policisty při běžné dopravní kontrole. Pořádné překvapení na britské policisty čekalo na dálnici M55 u severoanglického města Prestonu v hrabství Lancashire, když při nahodilé dopravní kontrole narazili na řidiče, který měl nejenže propadlý řidičák, nýbrž nikdy ani nesložil řidičské zkoušky. Že by po těchto dlouhých letech poprvé vytáhl svůj vůz do provozu, o tom nemohla být ani řeč. Policie následně zjistila, že muž, kterému se doteď dařilo bez úhony policistům unikat, v 60. letech minulého století propadl u dopravní zkoušky. Tehdy dostal prozatímní oprávnění řídit auto pod dozorem jiné dospělé osoby (to je v Británii běžné). I to mu však propadlo. Chvályhodný je však fakt, že toto oprávnění po tak dlouhé době v přihrádce svého vozu vůbec našel.

Jestlipak se samozvaný řidič pro řidičské zkoušky rozhodne teď?

Výhra v Extra Rentě vás může dotlačit například k rozhodnutí udělat si řidičák. Před takovým krokem teď nejspíš stojí i samozvaný řidič, kterému policie auto bez milosti zabavila. Že by se přece jen po šedesáti letech vrátil do autoškoly? Ten hrůzostrašně vypadají instruktor, který ho v minulosti nechal propadnout, už v ní nejspíš pracovat nebude. Jezdit šedesát let bez řidičáku, tomu se dá říkat drobné vítězství nad systémem… přece jen ale muž nestojí na prvním stupínku. Dokonce v jeho zemi existuje jiný rekordman, který bez papírů křižoval silnice dokonce 70 let!

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru