«

»

Pokořil pravděpodobnost výhry 1 ku 5,3 milionu a pro šek na výhru 4 miliony dolarů si přišel se svým čtyřnohým přítelem Ravenem

Foto: Pixabay

Až vyhrajete v Eurojackpotu, kdo vás bude doprovázet do loterijní společnosti? Že jste o tom nikdy nepřemýšleli? Vzít s sebou rozhodně můžete vaše zvířecí mazlíčky. Alespoň nikde se nepíše o tom, že by vás s chlupáčem dovnitř nepustili. A pokud by přece jen nastal nějaký problém, budete mít přece miliony, ne-li miliardy z výhry a ty už se o výjimečný vstup postarají. Jaké to je přebírat obří šek na výhru se svým chlupatým přítelem, to ví sázkař z Massachusetts, který v loterii 100X Massachusetts State Lottery vyhrál cenu ve výši 4 miliony dolarů.

Pejsek mu pomůže nést nálož štěstí

A protože bylo v době vyzvednutí výhry opravdu mrazivo (tou dobou Ameriku trápily třeskuté mrazy), dostavil se majitel výherního šeku v kožichu a jeho čtyřnohý přítel Raven ve slušivém oblečku. Za výhru ve výši 4 miliony dolarů, u které se rozhodl pro okamžitý výběr ve výši přes 2,6 milionu dolarů, si může pořídit řadu podobných slušivých psích oblečků. A proč vzal psa s sebou? Ne že by s ním neměl kdo jít. Ale jeho psí přítel je u něj téměř pořád. Pomáhá mu nést starosti i smutek. I proto je majitel pejska přesvědčen, že mu právě tato bytost pomůže unést nával radosti, který z výhry má. A čím byste vaše zvířecí mazlíčky hýčkali vy v případě výherních výsledků Eurojackpotu?

Z výhry plánuje koupit auto manželce a přispět na útulek

Muž jménem Paul Riley, který pokořil pravděpodobnost této loterie na výhru 1 ku 5 376 000, už dobře ví, co s výhrou provede, respektive alespoň částečně. Za část koupí své manželce nový automobil a nějaké finance daruje na psí útulek v jeho místě bydliště. Právě odsud si Ravena před lety vyzvedl. A kam by směřovaly vaše první platby z výhry v Eurojackpotu?

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru