«

»

Pokud v loterii vyhrajete přes 70 milionů, můžete si koupit ostrov u západních břehů Skotska!

Foto: Pixabay

Co byste udělali s výhrou v Eurojackpotu? Pokud by jí patřila první příčka, mohli byste si kromě jiných věcí koupit i soukromý ostrov. Ostrov o rozloze 127 hektarů u západních břehů Skotska je právě v prodeji v přepočtu za více než 73 milionů korun. Spolu s ostrovem si nový majitel kupuje klid, maják a sedm budov, z nichž jedna je hospoda s platnou licencí pro prodej alkoholu.

Minulý majitel měl soukromý ostrov jen a jen pro sebe

Kde jinde si užít výherní výsledky Eurojackpotu než na svém vlastním ostrově? Ostrov Sanda leží u západního pobřeží Skotska. Jeho plocha čítá 127 hektarů a najdete na ní zeleň, pláže i skalnaté plochy. Nejvyšší bod je vysoký pouhých 23 metrů. Ostrovu nechybí ikonický bílý maják, který je jako dělaný pro fotografování. Předchozí majitel ostrova, který jej teď prodává, měl tento kus půdy jen a jen pro sebe. Společnost tam jemu, rodině a jeho známým, které tam brával na dovolenou, dělaly ovce a papuchalkové. Majitel před ním ostrov využíval komerčně a brával tam turisty na lodích. A právě takové využití můžete dát ostrovu i vy, pokud byste byli vážným zájemcem o jeho koupi. Lodí se na ostrov dostanete ze dvou stran a každá cesta trvá asi 40 minut. Další možností je využít helikoptéru. I tu můžete mít po výhře v loterii.

Dokonce můžete otevřít hospodu a o sečení trávy se vám postarají ovce

Výhra v Eurojackpotu vás může zavést třeba do Skotska, kde budete obstarávat působivý ostrůvek. Aby ne, když za více jak 70 milionů bude jen a jen váš. Moc starostí s ním ale nebude. O sečení trávy se vám postarají ovce, které na ostrově žijí a vy si u tohoto sečení klidně můžete načepovat pivo v místní hospodě. Respektive ve vaší hospodě. Budova je součástí ostrova a dokonce jí ještě platí licence na prodej alkoholu.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru