«

»

Pořídíte si po výhře v loterii kus karibského ráje?

Foto: Pixabay

Až vyhrajete ve Sportce nebo jiné loterii, budete slovo „dovolená” skloňovat všemi pády. Vlastně celý váš život se pak může podobat dovolené. Pak může přijít vhod soukromý ostrov za cenu většího pražského bytu. Jeden teď společnost  Private Islands Inc. prodává. Na pobřeží Nikaraguy je k mání ostrůvek Iguana. Rozkládá se na rozloze 20 tisíc čtverečních metrů a jeho cena je 475 tisíc dolarů (zhruba 10,5 milionu korun). Pokud byste se báli o to, že na ostrově budete žít jako Robinson, obáváte se zbytečně. Součástí ostrova je i zařízená nemovitost s internetem a dalším vybavením. A pokud se vám přece jen zasteskne po lidech, stačí odjet do 20 kilometrů vzdáleného města. Zkrátka značka ideál.

Původní majitel ostrov prodává kvůli úmrtí v rodině

Zatímco v Česku byste si za výherní výsledky Sportky v hodnotě přes 10 milionů koupili větší byt, na pobřeží Nikaraguy můžete vlastnit soukromý ostrov o rozloze 20 tisíc metrů čtverečních. Že byste se takového ráje nikdy nevzdali? Okolnosti vás někdy donutí k ledasčemu. Současný majitel soukromý ostrov prodává kvůli úmrtí v rodině, a možná i proto, že na prodej spěchá, výrazně slevuje z ceny. Pořád v tom hledáte háček? Nemusíte! V inzerátu se mimo jiné dočtete fakt, že se ostrůvek nachází mimo pásmo častých hurikánů a nenajdete na něm ani větší množství otravného hmyzu. Jestli by vás zrovna absence hmyzu přesvědčila ke koupi, to nevíme. To poslední, co by vás s výhrou ve Sportce v kapse mohlo rozhodit, jsou totiž komáři!

K dispozici můžete mít personál, který vás bude hýčkat

Výhra ve Sportce vám může změnit život. A to dokonce tak moc, že můžete na dovolenou jezdit na soukromý ostrov. Jak by se vaši kamarádi tvářili, kdybyste jim k domu na vlastním ostrově půjčovali klíčky? A pokud si myslíte, že by vás ostrov svou údržbou moc svazoval, ani tohle nehrozí. Stále na něm zůstávají lidé, kteří pracovali pro původního majitele. Ti jsou ochotni změnit šéfa a ostrov udržovat i nadále.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru