«

»

Poslední Eurojackpot nepadl a zvyšuje se na 618 milionů

Foto: Sazka.cz

Eurojackpot bez hlavní výhry

Losování Eurojackpotu v pátek 24. 2. 2017 nepřineslo napříč všemi zúčastněnými státy žádného výherce prvního místa, čímž se Eurojackpot zvyšuje na 618 milionů korun. Čeští sázkaři dokonce neměli ani moc štěstí v ostatních pořadí, kdy nejvyšší výhra byla pouhých 3 242 korun za 5. místo (uhodnuté 4+1 číslo), které si z našich sázkařů vyzvedne 23 lidí. I tato výhra je však podprůměrná, neboť páté pořadí v dlouhodobém průměru bere 6 555 korun.

Radovat se však mohlo, stejně jako v minulém týdnu, 10 výherců Cest kolem světa, každá v hodnotě půl milionu korun, za něž už se dá svět proletět křížem krážem. Soutěž Cesta kolem světa pokračuje v losování i příště, sledujte proto Eurojackpot výsledky i tehdy, když netrefíte svá šťastná čísla.

5/5 - (4 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru