«

»

Poslední kalhoty Toma Bradyho se v aukci vyšplhaly na v přepočtu dva miliony korun!

Foto: Pixabay

Utratili byste tučnou výhru v Eurojackpotu nebo její podstatnou část za kalhoty oblíbeného hráče amerického fotbalu? Že klidně? No prvně byste si měli vyslechnout, za kolik se takové kalhoty vydražily. Není to rozhodně málo. Částka se vyšplhala až na 89 100 dolarů (to je zhruba dva miliony českých korun). A co teď? Pořád byste s tímto nákupem souhlasili?

Tom Brady měl kalhoty na sobě při svém posledním zápasu

Výherní výsledky Eurojackpotu by musely být opravdu maximální, abyste z nich utratili dva miliony za kalhoty? Přesně za tolik se totiž prodaly hráčské sportovní kalhoty legendárního fotbalisty Toma Bradyho. Ten je měl na sobě při svém poslední zápasu 16. ledna 2023, kdy Cowboys ovládli Tampu Bay. V kalhotách v cínové a červené barvě a velikosti 34 dal Tom Brady rekordních 66 přihrávek a 35 z nich dokončil. Na vnitřním pasu kalhot existuje ručně psaný vzkaz „1-16-23 vs. Cowboys“. Kalhoty se na tak vysokou částku dostaly možná i proto, že Tom Brady svou kariéru 1. února 2023 pověsil na hřebík a v žádných jiných už tudíž hrát nebude.

Vítěz aukce porazil 14 jiných dražitelů

Výhru v Eurojackpotu můžete roztočit třeba v aukci se slavnými kalhotami. Cena hráčských kalhot Toma Bradyho začínala na částce 10 000 dolarů. Výherce aukce, který si přál zůstat v anonymitě, porazil 14 jiných vážných zájemců. Dobrou zprávou je, že ačkoliv Tom Brady skončil, část historie jeho sportovní kariéry bude u některého z jeho fanoušků žít dál.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru