«

»

Poslední loňské losování Sportky přidalo Vysočině dalšího milionáře

Foto: 777cz.eu

Za vyhrané miliony ve Sportce si koupí nové auto a nové bydlení

Muž z Vysočiny si poslední loňský den vsadil plný tiket Sportky za 220 korun, na který ještě téhož dne ve slosování vyhrál přes 35,5 milionů korun. Trefil totiž první pořadí I. tahu v mimořádném silvestrovském slosování. Tiket vsadil na jedné benzínce a málem úplně zapomněl, že jej má. Po jeho nálezu a zjištění výhry, byl tak velmi překvapený.

Výherce se nejprve se svou výhrou pochlubil svým dětem, které byly stejně v šoku jako on sám. V první řadě se částka vyhraných peněz sníží o cenu nově koupeného automobilu a na výbavě. Poté se chce muž se svou rodinou přestěhovat do nového bydlení a část peněz věnovat charitě. Že by se ale po tak tučné výhře rozhodl opustit zaměstnání, nepřipadá pro nového milionáře v úvahu. Jeho život se mu líbí takový, jaký je. S vyhranými miliony však bude o něco jednodušší.

3/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru