«

»

Pouze Eurojackpot nabízí miliardové výhry! Jak a ve kterých zemích se hraje?

Foto: 777cz.eu

V Eurojackpotu je možné vyhrát miliardy korun

V České republice je možné hrát hned několik loterií, v kterých se dají získat pěkně tučné částky. Nejvyšší možné výhry ale do Česka přinesla evropská loterie Eurojackpot, kterou u nás provozuje společnost Sazka. A jak vysoké výhry vám může eurojackpot on line kontrola tiketu přinést?  Jeho nejvyšší jackpot může dosahovat až 2,5 miliardy korun, naopak nejnižší možná částka jackpotu činí 280 milionů korun.

Kolik zemí je do Eurojackpotu zapojeno?

Do Eurojackpotu je v současnosti zapojeno 18 evropských zemí – Slovinsko, Slovensko, Česká republika, Norsko, Itálie, Polsko, Maďarsko, Nizozemsko, Finsko, Lotyšsko, Německo, Španělsko, Chorvatsko, Island, Dánsko, Švédsko, Litva a Estonsko. Nejvyšší jackpot Eurojackpotu vyhrál v roce 2015 český sázející a výhra činila 2,466 miliardy korun.

Jak se Eurojackpot hraje?

A jak se o do hry o miliardy zapojit? Stačí si pouze vsadit tiket Eurojackpotu. Záleží jenna vás, zda vyplníte sami anebo náhodným tipem jeden sloupec sázenky za 60 korun či všech 6 sloupců za 360 korun. V každém sloupci sázenky se tipuje 5 čísel z 50 a 2 čísla z 10, přičemž je cílem jich uhádnout co nejvíce. Na výhru však stačí celkem uhodnout minimálně 3 čísla. Losování Eurojackpotu probíhá každý pátek večer ve finských Helsinkách.

Pouze Sazka pro české sázející Eurojackpotu také provozuje doplňkovou Extra 6, ve které je možné vyhrát od 120 Kč do 2 milionů korun. Doplňková hra Extra 6 stojí 40 korun. Za plný tiket Eurojackpotu tedy zaplatíte 400 korun. V Extra 6 nevyplňujete žádná čísla, jelikož je použito sériové číslo tiketu anebo je šestimístné číslo vygenerováno počítačem. Extra 6 se losuje v Sazce každý pátek večer pomocí šesti osudí s 10 míčky označenými od 0 do 9, a tak je možné, že se čísla v šestimístném čísle doplňkové hry mohou opakovat.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru