«

»

Před válkou uprchl do Belgie, kde na stíracím losu setřel 12 milionů

Foto: Pixabay

Věříte v osud? Blíže nejmenovaný ukrajinský uprchlík, o kterém loterijní společnost prozradila jen to, že jde o mladého muže, má teď k tomu své pádné důvody. Není to tak dávno, co uprchl z Ukrajiny do Belgie, kde u přátel a rodiny našel útočiště. V Belgii hodlal začít znovu. Teď má možnosti opravdu rozsáhlé, protože úplně náhodou koupil los za 5 eur a setřel na něm 12 milionů. Podobnou částku můžete vyhrát i ve Šťastných 10. Jde o to, jestli budete mít stejnou míru štěstí.

Vyplatil mu osud bolestné? 

Stěhovat se do jiné země narychlo kvůli válce ve vlastní zemi, není nic, o co by člověk stál. Přesto to mladý Ukrajinec a další jeho sousedé, rodina a přátelé zažili a stále zažívají. Konkrétně jeho příběh však patří k těm šťastnějším. Jako cíl svého útěku si vybral Belgii, a to hlavně proto, že v ní už měl pár známých. Doufal, že se co nevidět zapojí do práce a k nové komunitě lidí dobře zapadne, pak se stalo něco, co mu celý proces rozhodně usnadní. Na stíracím losu, který zakoupil na benzínce, setřel v přepočtu 12 milionů korun. Pro vyzvednutí výhry musel do bruselské centrální loterie, to mu ale nevadilo. Ani vy byste neměli problém si pro obří výherní výsledky Šťastných 10 zajet do hlavního města Praha, ať už bydlíte kdekoliv, ne?

Z výhry hodlá oplatit pomoc svým přátelům 

Až se na vás usměje štěstí ve Šťastných 10, můžete pustit starosti ohledně placení složenek z hlavy a místo nich si dělat vrásky s tím, jak miliony utratíte. Podobné a po dlouhé době zase pěkné starosti má také nejmenovaný Ukrajinec. Z výhry hodlá oplatit pomoc svým známým, kteří ho k sobě vzali a pomohli mu se v novém místě zorientovat. Část určitě věnuje na obnovu Ukrajiny, do které se hodlá po válce vrátit.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru