«

»

Přejeme vám ohňostroj zdraví po celý nový rok 2024!

Foto: Pixabay

Dnešní den s datem 31. prosinec je výjimečný tím, že je v roce 2023 poslední. Zároveň na tento den připadá i úplně poslední slosování Sportky a je potřeba myslet na to, že se pro tento den mění i čas pravidelného slosování. Příjem sázek pro večerní losování Sportky bude ukončen už v 15:00 hodin. Příjem sázek pro večerní losování Šťastných 10 bude ukončen v 16:00 hodin.   Ve Sportce se dnes hraje o 175 000 000 Kč, z toho bonus tvoří přes 134 milionů. Ačkoliv je to opravdu velká suma peněz, je to nic v porovnání s tím, co všechno vám do nového roku 2024 přejeme my!

Dříve, než zapijete rok starý a připijete si na rok nový…

Dříve, než naplno propuknou silvestrovské oslavy a celý dosavadní rok získá bublinkový nádech dobře vychlazeného sektu, dovolte Sedmičkám popřát vám do nadcházejícího roku 2024 hlavně hodně zdraví! To je totiž životním jackpotem a žádné výherní výsledky Sportky nebo Eurojackpotu na něj nemají.

Ke zdraví vám přejeme také lásku, blízkost vaší rodiny a přátel a vůbec štěstí na dobré lidi kolem sebe. Hodit se vám bude také úspěch v podnikání a ve všem, na co sáhnete. Zkrátka, ať je rok 2024 podle vašich nejlepších představ! A výhra v loterii? Tu vám klidně můžeme přát taky jako takovou třešničku na dortu toho všeho.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru