«

»

Přeplněný let jako výhra v loterii!

Foto: Pixabay

Nejen výhrou v loterii Sportka se bohatne. Někteří lidé mohou zbohatnout už před nástupem do letadla, do kterého mají zakoupenou letenku. Své o tom ví nedávní pasažéři letecké společnosti Delta z Bostonu do Říma, kteří byli letuškou vyzváni, aby opustili svá místa za vouchery v hodnotě 2000 až 4000 dolarů (až 90 tisíc korun).  No věřili byste tomu?

Někomu nevadí pozdější let a už vůbec ne za peníze 

Výherní výsledky Sportky vás třeba mohou potkat cestou v letadle. Obohatit vás však může už jen přeplněný let způsobený nadměrnou rezervací letenek a potřeba letušky tenhle problém vyřešit. Na TikToku se v poslední době začalo šířit video, které ukazuje zoufalou letušku, která až třinácti pasažérům letadla nabízí možnost získat až 4000 dolarů výměnou za pozdější let. Tyto nadlimitní lety se v zahraničí dějí. Mohou za to hlavně způsoby leteckých společností, které si rezervují právo prodat více letenek, než je v letadle míst.  Potom před samotným odletem nabízí letuška vouchery těm, kteří se aktuálního místa vzdají a jsou ochotni cestovat pozdějším letem. K voucherům na nákup letušky obvykle nabízí i hotelové pokoje. Není totiž jen tak zůstat v cizí zemi čekat na další let.

Příspěvek na sociální síti způsobil lítostivé reakce

Výhra ve Sportce za život opravdu nepotká každého. A stejné je to i s vouchery na uvolnění míst v letadle. Lidé, kteří video na TikToku viděli, se prakticky shodli na tom, že nabídka až 4000 dolarů se zkrátka neodmítá ani za cenu toho, že si jednoduše přeorganizujete všechny své plány. Jeden muž dokonce napsal, že se za svůj život setkal s nabídkou 800 dolarů za uvolnění místa, kterou přijal. Pro nabídku 4000 dolarů by prý sprintoval a byl u ní jako první. Letecká společnost Delta nakonec uvedla, že se jí podařilo „uplatit” všech požadovaných 13 cestujících, kteří by v letadle byli navíc.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru