«

»

Přes 2,8 miliardy z Eurojackpotu shráblo Německo. Z výherního pytle se do Česka usypala výhra druhého výherního pořadí a s ní přes 53,8 milionu i výhra třetího pořadí – přes 5 milionů

Foto: Sazka

Pátek 23. června se pro výherce z Německa stal dnem, kdy už nemusí řešit složenky, práci, zkrátka nic ve spojitosti s penězi – těch má totiž už dostatek. Z prvního pořadí odsál rekordní jackpot přes 2,8 miliardy. Těžko říct, zda šlo o samostatnou výhru nebo skupinovou sázku, výherci samozřejmě gratulujeme. Na příčce prvního pořadí stál sám. Špatná však nebyla ani výhra druhého pořadí, na které se kromě hráčů z Německa (8x), Litvy (1x) a Španělska (1x) postavil také český sázkař. Těšit ho může výhra přes 53,8 milionu korun. Další českou výhrou je ta ze třetího pořadí – přes 5 milionů. Tady spolu s Čechem stáli i hráči z Německa (7x), Dánska (1x), Litvy (1x) a Španělska (1x). V úterý 27. června se hraje o 237 milionů. I to je výhra, ze které se vám zatočí hlava.

Výherní byla čísla 2, 3, 18, 23, 39 a poslední dvojice čísel 6 a 8

Eurojackpot výherní výsledky rostly a rostly, až praskly ve výši 2 839 200 000 Kč. Výhru opět shráblo Německo, jak bývá v Eurojackpotu zvykem. Možná jste si také všimli, že právě Německo se na prvních příčkách objevuje poměrně často? Sem tam ukápne část výhry i do dalších zemí, Česko nevyjímaje. Výhra druhého pořadí – 53 834 596 Kč je toho důkazem. Je to letos třetí výhra druhého pořadí a zároveň druhá nejvyšší výhra letošního Eurojackpotu. Větší už je jen trefa do prvního pořadí z 31. března tohoto roku, kdy hráč z Česka utržil pohádkových téměř 235 milionů korun.

Hrálo se o luxusní obytňáček

Pátek 23. června byl zároveň dnem, kdy byl ve hře luxusní obytňák za 2,5 milionu korun, který bylo možné vyhrát pouze s plným tiketem za 400 Kč. Letos to byla už třetí prémie, o kterou se hrálo:

– 24. ledna se hrálo o apartmán v Rakousku za 15 milionů,

– 19. května se hrálo o luxusní karavan za 2,5 milionu,

– 23. června se opět hrálo o luxusní obytňák za 2,5 milionu korun.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru