«

»

Přijetí nabídky k sňatku jako výhra v loterii? Doslova!

Foto: Pixabay

Představte si, že by se vás partner zeptal, jestli si ho vezmete a vy byste mu řekli, že ne… drsné, viďte? Ne tolik, jako pozdější zjištění, že onen partner, který klidně mohl být vaším manželem, trefil o den později tučný jackpot loterie. Výherní výsledky Eurojackpotu mohou mít klidně i tento rozměr. Naštěstí partnerka Nicka Millera, který v loterii Super 7s Progressive InstaPlay vyhrál jackpot v přepočtu 8,6 milionu korun, s nabídkou k sňatku souhlasila. A teď si může říkat paní milionářová.

Dvě šťastné trefy dva dny po sobě

Výhra v Eurojackpotu se nemusí dostavit ani přesto, že ji budete pokoušet celoročně až dvakrát týdně. Koneckonců častěji Eurojackpot ani hrát nejde. Přesto se najdou takoví, kteří by štěstí mohli rozdávat. Je to i případ Nicka Millera z Iowy, který s knedlíkem v krku žádal svou partnerku o ruku. To byl zrovna pátek, když mu řekla ano. Oddychl si a těšil se na svatbu. O den později – v sobotu Nick zjistil, že někdo v jeho loterii vyhrál tučný jackpot. Rychle proto otevřel svou loterijní aplikaci a nemohl uvěřit svým očím. Byl to on, komu říkalo pane v přepočtu 8,6 milionu korun. Peníze se podle něj budou hodit na jejich další životní etapy. Hodně spolkne svatba, úpravy na domu, cestování a pak i děti. Vyhrát den po žádosti o ruku více než 8,6 milionu, tak tomu se říká velmi slušná trefa!

Co kdyby řekla ne?

Miliony, ať už je vyděláte nebo vyhrajete v Eurojackpotu, mají potenciál s vašimi životy docela slušně zamávat. No jen si představte, kdyby partnerka, třeba jen z chvilkového rozrušení řekla, že ne nebo při nejmenším, že si to rozmyslí. Ona výhra téměř 9 milionů by pak byla celkem slušná motivace změnit své rozhodnutí. Ovšem měla by pak ještě tu možnost? S miliony na účtu by mohl mít zhrzený snoubenec na každém prstu tři nevěsty… nebo ne?

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru