«

»

Prohledáváním popelnic a skládek si za rok přišel na milion a půl

Foto: Pixabay

Výhra ve Sportce stále nikde? Nezoufejte. I tak si můžete s poměrně volnou pracovní dobou vydělat v přepočtu až milion a půl korun ročně. Jak? Svůj výdělečný plán na sociální síti představuje Leonardo ze Sydney, který dny tráví ne v kanceláři nebo u pásu, nýbrž u popelnic a na skládkách. Hledá tam cenné věci, které může prodat.

Sbírá lednice, kávovary a dokonce nachází i vyhozenou hotovost

Když výherní výsledky Sportky stále nepřicházejí, je potřeba se o bohatství postarat svépomocí. Začít můžete sběrem odpadků z popelnic a na skládkách. Třicetiletý Australan ze Sydney Leonardo se tak živí už nějaký ten pátek. Za poslední rok si vybíráním popelnic vydělal milion a půl. Jeho revírem jsou zejména movitější oblasti, kde lidé vyhodí kdeco. Třeba fungující kávovar, a to jen proto, že si pořídili nový. Leonardo vyhozené věci sbírá a doma se rozhoduje, co s nimi. Na prodej si vyhradí maximálně dva týdny. Pokud se za dva týdny věc neprodá, daruje ji potřebným. Jinak by byl jeho byt naprosto zahlcený. Věci hezky vyčistí, opraví a nacení. Takhle sbírá a přeprodává lednice, televizory,  počítače a zkrátka vše, co najde. Za poslední rok našel asi 50 televizorů, 50 laptopů, 15 ucházejících pohovek, 50 vysavačů a dokonce i hotovost v hodnotě necelých dvaceti tisíc korun.

Jeho práce ho baví

Když výhra ve Sportce nevyjde, může vás naplňovat pohodová práce. Australan Leonardo si nemůže stěžovat. Denně je na čerstvém vzduchu, jeho práci neřídí žádný šéf a jeho job mu dost vydělává. Ne každý za rok a půl vydělá milion a půl. Nevidí tedy důvod, proč v tom nepokračovat. Kdo by to byl řekl, že takhle špinavá práce bude takhle sypat?

5/5 - (1 vote)

1 komentář

  1. čaroděj

    Hezké počtení,ALE.Naše legislativa,vykládá tuto činnost jako krádež-což dokládá zhovadilost justice-naší justice.Můj známý po ůtěku na západ víceméně přežíval díky popelnicím a kontejnerům.Tak získával vše,co potřeboval.Ať již oblečení ,jídlo a věci které následně prodával do frcu.U nás když se někdo probírá v kontejneru,musí být na pozoru,protože mnozí hned volají Městkou policii.Ta přispěchá a člověku,který je na dně ,napaří pokutu 500.kč-což je pro ty lidi likvidační.Co to je ?Pozůstatek doby kdy domovníci špiclovali a donášeli.Jako malý chlapec-bydlící na bývalém pomezí Protektorátu a Říše,jsem často chodil po smeťišťích,kterých bylo v okolí cca.10.Co lidé po bývalých obyvatelích vyhazovali?Skoro všechno.Takže staré krásné hodiny i,krásné staré sklo,části nábytku,zbraně,knihy,pohlednice a třeba i kachle z barokních kamen a různé.Často o nedělích jsem chodil s místním obvodním lékařem,s kterým jsem si obrovsky rozuměl.Tehdy byla skladba vyhozených věcí zcela jiná než dnes,ale tato činnost je koníček-jako jiné.Proč tedy,u nás je to téměř sankcionovaný zločin a jinde je to normální.

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru