«

»

Prohrabávali byste po výhře v loterii dvacet tun odpadků, abyste našli ztracený diamantový prsten?

Foto: Pixabay

Nemusíte vyhrát ve Sportce, abyste vyhráli v loterii. Své o tom ví nejmenovaná majitelka diamantového prstenu, která jej před nedávnem omylem hodila do odpadkového koše. Žena pochází z amerického New Hampshire a ze zoufalství se pokusila zavolat řediteli městských služeb ve Windghamu, pod kterého spadá i skládka, na které odpadky skončily. Říkáte si, že je taková situace předem ztracená? Omyl, prsten se po několika hodinách hledání ve dvaceti tunách odpadků skutečně našel!

Žena si musela vzpomenout, co dalšího do odpadkového koše vyhodila

S výherními výsledky Sportky v kapse by vám byl možná nějaký vyhozený snubní prsten úplně fuk. Ale když je nemáte a prsten je opravdu velmi drahý, uděláte nejspíš vše pro to, abyste jej získali zpátky. Vše možné i nemožné udělala i žena, která prsten omylem vyhodila. Teď už jej z ruky určitě nesundá a ani jej nenechá se někde jen tak povalovat. Měla totiž ohromné štěstí v neštěstí. Když zavolala vedoucímu skládky, ten po ní chtěl podrobnější informace o inkriminovaném pytli s odpadky. Chtěl například vědět, do jakého kontejneru ho manžel hodil, když ho vynášel a který to byl den. Zajímala ho i barva sáčku i další jeho vnitřní obsah. Díky těmto informacím a kamerovým záznamům mohl určit přibližné místo, na kterém by se prsten mohl nacházet.

Do hledání se s vervou pustilo hned několik pracovníků skládky

Výhra ve Sportce může mít řadu podob. Třeba i takovou, že naleznete ztracený diamantový prsten. Když bylo místo pravděpodobného výskytu prstenu určeno, do hledání se pustilo hned několik pracovníků skládky. Pořád to bylo jako hledat jehlu v kupce sena, ale po několika hodinách se jim to skutečně podařilo. Když majitelka prstenu dorazila na místo, dojatě všechny div neumačkala. Všem slíbila, že už si na svůj prsten dá pozor. Je neuvěřitelné, že v jednu chvíli můžete být zlomeni a s rozumem v koncích a v tu druhou skáčete radostí nad tím, jak se vše obrátilo a dobře to dopadlo.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru