«

»

Prohrabáváním popelnic se s přehledem uživí

Foto: Pixabay

Výhra v Extra Rentě stále nevychází a vy se tak vzdalujete od plánované svobody bez zaměstnání? Jen neklesejte na mysli. Američanka Veronica Taylorová (32) z Pensylvánie je důkazem toho, že i vybíráním popelnic se lze dobře uživit. Do klasického zaměstnání by ji už nikdo nedostal. Právě u popelnic, respektive v popelnicích nalezla tolik žádanou svobodu.

To, co lidi vyhodí, ona rozprodá v aukcích

Výherní výsledky Extra Renty by se klidně mohly zdržet, kdybyste měli práci bez šéfa a na čerstvém vzduchu a měsíčně byste vydělali až 100 tisíc, že? Jenže kde se taková práce hledá? Stačí zajít k popelnici. Ale ne k té vaší, nýbrž k popelnici od souseda a k řadě dalším. Nejlepší pak je vyčíhnout oblasti zbohatlíků. Právě v jejich popelnicích se totiž dají sehnat kousky luxusních módních značek, jako je Louis Vuiton. Nejen značkové oblečení, ale i elektronika a další někým nechtěné kousky jsou denní obživou dvaatřicetileté Američanky Veronicy Taylorové. Ta se prohledáváním popelnic živí už nějaký ten pátek a každý měsíc si takhle vydělá v přepočtu přibližně 100 tisíc korun. Aby pokryla více oblastí, dohodila práci i své kamarádce. Z popelnice vyšťourané kousky pak společně nabízejí v aukcích.

Ušetří i tím, že si z popelnice odnáší věci denní potřeby

Právě Veronica je svědkem toho, že pohodlní a velmi bohatí lidé vyhodí takřka cokoliv, klidně i zavřenou drogerii, jídlo, kterému nic není a další věci běžné potřeby. Tyto věci pak nejdou do aukce, nýbrž si je holky domů odnášejí pro vlastní potřebu nebo je dávají charitám. A co vy? Vyměnili byste svého šéfa a útulné místečko v kanceláři za práci v terénu a především v popelnici? Nebo se k ní přikloníte až tehdy, když vás bude jistit výhra v Extra Rentě a odpadne počáteční stres z toho, že v popelnicích nic nevyštracháte? Ať už je to jakkoliv, ve vašem rozhodnutí vám držíme palce.

3.5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru