«

»

Prokletý obraz z charitativního obchůdku se v internetové aukci prodal za 2000 dolarů

Foto: Pixabay

Pamatujete, když jsme vám na Sedmičkách psali o prokletém obrazu, který byl do charitativního obchůdku několikrát vrácen? Právě tento obraz našel i přes svou prokletou auru svého nového majitele. Ten neváhal obraz koupit za cenu 2000 dolarů (zhruba 46 tisíc korun) i přesto, že ho majitelka pořídila za pouhých 25 dolarů (570 Kč). A co vy? Budete kupovat i strašidelné předměty, až vyhrajete ve Sportce?

Obraz byl do obchůdku s charitativními předměty několikrát vrácen

Nestane se často, že se rozhodnete vrátit něco, co koupíte za pětistovku v charitativním obchůdku. Je to buď proto, že danou věc plánujete darovat, nebo se vám jednoduše líbí. Jiný osud však potkal obraz s mladou dívkou v červených šatech, který byl několikrát vrácen tam, kde byl koupen. Poprvé obraz koupila žena, doma ji však vyděsil svou strašidelnou aurou, a proto ho hned druhý den vrátila. To i prodejci přišlo divné, a proto obraz označil visačkou „možná prokletý”. Právě toto označení upoutalo pozornost jiné ženy o několik dní později.  Mladá žena Zoe Elliot-Brown si obraz odvážně koupila. Ani ona však nepochodila a celá vyděšená ho vrátila zpátky do obchůdku. To už však prodejce dal příběh prokletého obrazu na internet a dozvěděla se o něm řada lidí. A právě to bylo impulsem pro Zoe, která se pro obraz i přes veškeré strachy vrátila s úmyslem na něm vydělat. To se jí povedlo. Celkem nedávno na něm v aukci zbohatla. A na čem se pokoušíte obohatit vy, když výherní výsledky Sportky nevychází?

Obraz se prodal za několikanásobnou cenu

Strašidelný obraz, který Zoe celou dobu schovávala v zahradním domku svého přítele, a to proto, že z něj měla jednoduše strach, se prodal za 2000 dolarů. To je dost na to, že původně stál 25 dolarů. Jeho strašidelnost a popularita udělaly své. Zoe je ráda, že se obrazu zbavila a ještě na něm vydělala. O zisk se hodlá rozdělit s charitativním obchůdkem, kde podivný obraz zakoupila. Nového zájemce však varuje, aby si dal na obraz pozor. Její staré matce prý způsobil třes a halucinace. Ona a její přítel pro změnu viděli ducha, když sledovali bouřku. To vše se dělo, když byl obraz přítomný u Zoe doma. Vlastnictví takového díla tak opravdu není pro každého.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru