«

»

Prorok ze Zimbabwe vyhrál jackpot v kasinu, protože mu čísla zjevil bůh. Kasina mu však zakázala další hry

Foto: Pixabay

Jak byste se cítili, kdybyste vyhráli Eurojackpot a Sazka vám zakázala další sázky? Ukřivděně? Tak přesně takhle se cítí prorok ze Zimbabwe Emmanuel Mutumwa, který v jednom on-line kasinu vyhrál jackpot ve výši 30 tisíc dolarů (přes 700 tisíc korun). Kasina v jeho zemi se však zalekla toho, že by mohl dál takhle vyhrávat a úplně mu zakázala hru.

Chtěl ukázat svým věřícím, jak je bůh všemocný

Výherní výsledky Eurojackpotu se vám mohou podařit i díky víře. Přesně to se totiž stalo prorokovi ze Zimbabwe Emmanuelovi Mutumwa, který ačkoliv je vysoce postavený věřící, pravidelně sází. Aby ukázal svým ovečkám, že bůh opravdu existuje, pochlubil se svou výhrou. Čísla pro ni mu prý zjevil sám bůh. S tím, co následovalo potom, asi nepočítal. Kasina včetně toho, kde jackpot trefil, mu zakázala vstup. Prý proto, aby mu bůh nezjevil další a další výherní kombinace. S takovou by totiž kasina v zemi mohla přijít na buben. Prorok se ale cítí velice ukřivděný, protože sázení je jeho koníčkem. Svou výhru v přepočtu 700 000 korun navíc z větší části dal na charitu.

Proti rozhodnutí kasin se rázně vymezil

Představte si, že by vám byla zapovězena výhra v Eurojackpotu a to jen kvůli vaší prostořekosti. Možná, kdyby prorok držel jazyk za zuby, kasina by mu vstup a hru nezakazovala. Když se ale pochlubil tím, že ohledně výherních čísel komunikuje s bohem, nejspíš se zalekla. Prorok se proti chování kasin ostře vymezil. Ta však trvají na svém. Tento postup jim prý dovolují pravidla, tak jaképak copak. Zdá se, že prorok bude muset na další výhry zapomenout.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru