«

»

Prosincová Sportka se nesla ve znamení rostoucího bonusu a velké výhry prvního pořadí, její superjackpot však nepadl

Foto: Pixabay

Do posledního měsíce roku 2023 Sportka vstupovala se superjackpotem 175 milionů, z toho bonus tvořilo přes 100 milionů korun. Jakkoliv se zdálo, že hlavní výhra této loterie bude sestřelena, nestalo se tak a do roku 2024 Sportka vykročila se superjackpotem 182 milionů a bonusem přes 138 milionů korun. Sportka se v prosinci losovala celkem 14x a celý měsíc se rozdávaly adventní prémie v celkové hodnotě 10 milionů korun.

Výherní nálada se ve Sportce rozjížděla pozvolna

Zatímco první prosincové slosování Sportky v pátek 1. 12. se obešlo bez milionové výhry, v druhém prosincovém slosování v neděli 3. 12. už se miliony rozdávaly. Pár desítek tisíc do rovného milionu chybělo hráči, který se postavil na výherní příčku druhého tahu druhého pořadí a odnesl si z ní přes 913 tisíc korun. Jelikož se jednalo o první adventní neděli, byl ve hře také první adventní milion. Na ten mohli hráči dosáhnout jedině se vsazeným plným tiketem.

Středeční slosování 6. prosince vyplivlo dva milionáře, kteří si z prvního tahu druhého pořadí vytipovali rovný milion korun. Podobný scénář se konal také v pátek 8. prosince, kdy hráč ze druhého tahu druhého pořadí vytáhl výhru 1 milion korun. I takové výherní výsledky Sportky dokážou hráče uspokojit.

Osmdesátimilionová výhra jako předčasný Ježíšek pro jednoho šťastného hráče

V neděli 10. 12. přišel Ježíšek předčasně k hráči, jehož tiket obsahoval mimo jiné i čísla 9, 23, 29, 30, 33 a 46. Ta mu totiž zajistila výhru prvního pořadí – v druhém tahu, a ta byla vyšší než 83 milionů korun. Jen škoda, že k ní hráč netipl také poslední číslo Šance, kterým bylo ten den číslo 7. V bonusu v tomto losování totiž viselo přes 109 milionů .

Tato nedělní výhra samozřejmě zastínila ty menší, které se toho dne udály, a to výhry rovného milionu ve druhém výherním pořadí v prvním (1x) i druhém (1x) tahu. A protože byla druhá adventní neděle, losovali se dva adventní milionáři.

Další výhry vyšší než jeden milion korun přišly na řadu až za týden – v neděli 17. prosince. Ve hře byly tři adventní miliony, rovný milion trefil hráč v druhém tahu druhého pořadí a radost měl i výherce prvního pořadí Šance ve výši přes 4,2 milionu korun.

Na Štědrý den každý hráč doufal, že superjackpot padne jemu

Sportka se losovala také 24. prosince na Štědrý den. Hrálo se o čtyři adventní milionáře a superjackpot nabobtnal do rozměrů 158 milionů korun. Kromě prémií však žádná milionová výhra nepadla. Tak tedy hráči doufali v to, že se jim superjackpot Sportky podaří setřást ještě do konce roku. Jediné milionové výhry, které se do konce roku ve Sportce udály, však byly ty z 31. prosince – výhra ve výši přes 3,2 milionu korun z prvního pořadí Šance a výhra rovného milionu korun z prvního tahu druhého pořadí.

Superjackpot Sportky tedy ustál všechny prosincové tipy. A jestli bude takhle odolný i nadále, může v nejbližších týdnech započít doplňková hra 100x milion, do níž se ukrojí 100 milionů z celkového bonusu 150 milionů. Tedy až potom, co bude tato hranice překročena.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru