«

»

Prosincový Eurojackpot podněcoval hráče k sázkám, ale první pořadí zůstalo netknuté

Foto: Pixabay

Do prosince Eurojackpot vstupoval a v jackpotu měl 658 milionů. S prosincem se loučil a jeho trezor praskal ve šveh – do ledna se převáděla částka 2 794 000 000 Kč. V prosinci se Eurojackpot losoval 9x, z toho hned dvakrát se hrálo o eurojackpotovou prémii – jednou o obytný vůz, podruhé o apartmán v exotice.

Češi museli být vůči výhrám trpěliví 

První prosincové losování Eurojackpotu, které trefilo na pátek 1. prosince, se rozdávaly velké výhry. Hráč z Dánska si kupříkladu z druhého výherního pořadí jako jediný odnesl výhru přes 41 milionů. Čeští hráči mezi příjemci milionových nebo alespoň statisícových výher nebyli.

Alespoň nějaká vyšší eurojackpotová výhra se na Čechy usmála až v pátek 8. prosince, kdy hráč trefil druhé pořadí hry Extra 6 ve výši 200 tisíc korun.

Úterý 12. prosince se štěstí na jednoho Čecha přímo šklebilo. Jeden šťastlivec z Česka totiž trefil první pořadí doplňkové hry Extra 6 a v něm rovné dva miliony.

V pátek 15. prosince se hrálo o prémii – obytný vůz v hodnotě 3 miliony korun. Pro výhru této prémie bylo potřeba vstoupit do hry s plným tiketem Eurojackpotu. Tato podmínka přitom není nutná pro výhru hlavních výherních výsledků Eurojackpotu. Výherní bylo ten den i druhé pořadí Extra 6 a v něm 200 tisíc korun. Tento den padlo v hlavní hře druhé pořadí a v něm 24 milionů. Ty přistály na účtu našemu sousedovi z Polska – gratulujeme.

Pár výher v Extra 6 v prosinci padlo 

O něco lépe si Češi vedli v úterý 19. prosince, kdy ze čtvrtého pořadí hlavní hry vybrali přes 209 tisíc korun a z druhého pořadí Extra 6 pak 200 000 Kč (2x).

V pátek 22. prosince se ve Španělsku losovala tradiční vánoční loterie, které se často přezdívá „El Gordo”. Losoval se i Eurojackpot, ve kterém se hrálo o miliardy. Ty však nepadly. Hlavní výhrou bylo 48 milionů, které si z druhého pořadí odnesli hráči z Německa (1x) a Španělska (1x). Češi pak obsadili přední příčky Extra 6 – první pořadí a s ním 2 000 000 Kč (1x) a druhé pořadí a s ním 200 000 Kč (2x).

V pátek 29. prosince mohli Češi naposledy v roce 2023 hrát o eurojackpotové výhry. Ve hře byla prémie – apartmán v exotice v hodnotě 20 milionů korun. Jeden hráč pak trefil čtvrté výherní pořadí a s ním přes 113 milionů.

Tímto dnem se uzavřely všechny naděje na výhry v Eurojackpotu roku 2023. A nelze nepřipomenout, že ačkoliv české výherní tipy nebyly kdovíjak časté, hlavní trefu přinesly. Pamatujete na to, jak na konci první čtvrtiny roku padl Eurojackpot ve výši téměř 235 milionů? Je to zatím třetí česká trefa do prvního pořadí.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru