«

»

První věc, kterou si po výhře koupil, byl šťavnatý meloun

Foto: Pixabay

Co uděláte, až trefíte výhru ve Šťastných 10? Už jste přemýšleli, co bude první věc, kterou si po výhře koupíte? Sedmasedmdesátiletý Bud T. z Colorada o tom moc nepřemýšlel. Koupil šťavnatý meloun pro sebe a květiny pro svou ženu. S výhrou 5 milionů dolarů v Colorado Lotto+ (zhruba 114 milionů korun) má velké plány.

O výhře se dozvěděl na horách

Muž z Colorada, který si užívá důchod mimo jiné i častými vycházkami do hor se svým věrným čtyřnohým pejskem, se o výhře v loterii, kam sází pravidelně, dozvěděl právě na horách. Protože však neměl dostatečný signál, nemohl výherní email rozkliknout a dočíst se v něm podrobnosti. Celou cestu zpátky přemýšlel nad výší možné výhry. Představte si, že se o výherních výsledcích Šťastných 10 dozvíte zrovna v době, když nemáte signál! Doma, když aplikaci konečně otevřel, se dozvěděl šťastnou novinu – že vyhrává 5 milionů dolarů. Možná si říkáte, že si šel koupit minimálně nové trekové boty nebo naplánoval podstatně delší výlet. Ale ne. První, co po výhře koupil, byl šťavnatý meloun pro něj a krásné květiny pro svou manželku. Tu v té době čekaly nějaké operace, a tak byl rád, že jí mohl díky výhře dopřát nadstandardní péči.

S výhrou plánuje velké věci

Výhra ve Šťastných 10 vám otevře dveře různých možností. Také Bud mohl plánovat, co všechno si se ženou koupí nebo kam všude pojedou. On ale zůstává nohama pevně na zemi. Velkou část výhry plánuje dát na charitu. Teprve se zbytkem si hodlají užít bezstarostné stáří. A pokud byste po Budovi chtěli jeho šťastná čísla, neprozradí vám je. Jsou totiž přísně tajná a sázet je bude i po tom, co už je trefil. Jen si vezměte, jaká je pravděpodobnost, že trefíte ta samá čísla, která už jednou byla tažena!

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru